Rozpoczęło się VII Forum Pelletu!

Dziś rano w Sound Garden Hotel w Warszawie rozpoczęło się spotkanie przedstawicieli branży pelletowej. Siódma edycja Forum Pelletu wystartowała o 10:00, a zakończy się jutro wczesnym popołudniem. Przed nami dwa intensywne dni, prelekcje, panele oraz warsztaty!

Pellet w kryzysie?

Forum Pelletu jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój krajowego rynku pelletu oraz europejską i światową tendencję wskazującą na coraz większe wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w sektorze grzewczym. Siódma edycja wydarzenia odbywa się w specyficznych warunkach. Po zeszłorocznym spotkaniu, które organizowaliśmy w pandemicznej rzeczywistości, dziś branża stanęła w obliczu wojny w Ukrainie. Czy w świetle tych wydarzeń rynek pelletu znalazł się w kryzysie?

Zakres tematyczny

Program VII Forum Pelletu został podzielony na 3 sesje tematyczne, podczas których porozmawiamy o zmianach na europejskim rynku, przyjrzymy się też sytuacji w Polsce. Będzie okazja, by poruszyć kwestie optymalizacji produkcji, a swoimi przemyśleniami na temat przyszłości branży podzielą się eksperci w bloku „Forum Liderów”. W ostatniej sesji tematycznej pochylimy się nad krajowym rynkiem, a część merytoryczną pierwszego dnia Forum zakończy panel dyskusyjny. Drugiego dnia zapraszamy na warsztaty dotyczące pokonywania barier przy rozpoczęciu produkcji pelletu, które poprowadzi na Agnieszka Kędziora-Urbanowicz.

Pobierz program

Pobierz “VII-Forum-Pelletu-program-PL.pdf” VII-Forum-Pelletu-program-PL.pdf – Pobrano 70 razy – 66 KB


Sponsorzy i Partnerzy


Patroni honorowi i medalni

 


Pobierz raport „Pellet drzewny w Polsce”:

Raport Pellet drzewny w Polsce

Pobierz raport

Wyślij link na adres:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie powyższych danych osobowych przez Biomass Media Group Sp. z o.o. w celu zrealizowania zamówienia oraz dla celów marketingowo-reklamowych związanych z ofertami wydawnictwa. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.


Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael