Elon Musk zapytał na twitterze użytkowników Tesli, czy zagraliby w aucie w Wiedźmina! Musk często wykorzystuje media społecznościowe do kontaktowania się z klientami koncernu. Wkrótce fabryka Tesli powstanie w Niemczech, zaledwie 50 km od granicy z Polską.

Elon Musk zapytał kierowców, czy mieliby ochotę zagrać w Wiedźmina – informuje portal energetyka24. Mogą oni już oglądać film prosto z Netflixa. Musk co jakiś czas ożywia media społecznościowe swoimi wpisami, a niedawno doprowadził do tego, że akcje jego firmy zyskały na wartości, bo ogłosił, że chce je sprzedać!

Reklama

Polacy, zwłaszcza mieszkańcy ostrzyna nad Odrą i Słubic, z nadzieją czekają na otwarcie przez niego fabryki pod Berlinem Gigafactory 4 – oddalonej o 50 km od granicy. Ma w niej pracować ok. 7 tysięcy osób. Pierwszy Model Y ma zjechać z taśmy już w 2021 roku, a potem powstać ma linia montażowa sedana Model 3.


Czytaj również: Powstanie wodorowe „miasto” przyszłości


Obecnie koncern boryka się z problemem, który licznie zgłosili posiadacze Tesli X. Wg mich auto samo przyśpiesza w nieoczekiwanych momentach. Podobno udokumentowano już ponad 100 wypadków i kolizji, których przyczyną było nieprzewidywalne zachowanie auta.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Źródło: energetyka24.pl, gazetalubuska.pl, brd24.pl
Zdjęcie: pixabay
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE