Do niedzieli potrwają największe branżowe targi w Polsce południowej – 21 Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2019” w Bielsku-Białej. Na 2000 m kw. powierzchni prezentuje się ok. 240 firm. „Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii w Bielsku-Białej organizowane są od 20 lat na pograniczu polsko – czesko – słowackim. Równocześnie odbywają się 56 Międzynarodowe Targi Budownictwa „Jesień 2019”. Przyciągają setki zwiedzających – przedstawicieli branż instalacyjnej i budowlanej, ale także klientów indywidualnych ze wszystkich trzech krajów.

Reklama

Podczas targów prezentowane są efektywne urządzenia grzewcze i nowoczesne technologie zabezpieczające komfort cieplny, jak i systemy pozyskiwania energii odnawialnych ze słońca, wiatru, ziemi i wody na potrzeby mieszkalnictwa. Targi Instal System 2019 to okazja do zapoznania się z nowościami i premierami rynkowymi oraz trendami w rozwoju branży.

Wśród zwiedzających są:

  • firmy wykonawcze, instalacyjne oraz dystrybutorzy urządzeń OZE;
  • przedstawiciele samorządów terytorialnych (gmin, powiatów, województw);
  • przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych;
  • przedstawiciele firm działających w branży medycznej i hotelarskiej;
  • prywatni i instytucjonalni inwestorzy.

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, jak:

STREFA OSZCZĘDNOŚCI ENERGII- specjalna ekspozycja, na której prezentują się firmy   z nowoczesnymi instalacjami i urządzeniami do minimalizowania kosztów zużycia energii;

Seminarium dla budujących lub planujących budowę: Dom Ciepły i Przyjazny, Dom bez rachunków.

W czasie targów trwa konkurs na najlepszy innowacyjny, energooszczędny i przyjazny dla środowiska produkt, w którym można zdobyć prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Źródło: targibielskie.pl

Zdjęcia: Łukasz Kaźmierczak, Magazyn Biomasa

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE