Specjalistyczne targi Energy Decentral przez lata ugruntowały swoją pozycję jako najważniejsza platforma zdecentralizowanego zaopatrzenia w energię. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Hannoverze w dniach 15-18 listopada 2022 r.

Targi Energy Decentral

Zdecentralizowane sieci dostawcze oraz wykorzystanie energii i ciepła są kluczem do dostaw energii w przyszłości. Targi Energy Decentral to ogólnoświatowe spotkanie skupiające przedstawicieli wielu sektorów.

Reklama

Podczas targów wystawcy zaprezentują techniki wytwarzania energii odnawialnej, jak również tej ze źródeł kopalnych. W kręgu zainteresowań targów znajduje się produkcja biogazu, energii odnawialnej, elektrotechnika, wentylacja oraz techniki kontrolno-pomiarowe. Podczas wydarzenia odbędą się również wycieczki do instalacji bioenergetycznych w pobliżu Hanoweru.


7. Kongres Biogazu już 15-16 grudnia. Sprawdź!


Biogaz, biomasa, fotowoltaika na Energy Decentral

Nigdzie na świecie nie ma bardziej rozwiniętej technologii fermentacji beztlenowej i większej liczby biogazowni rolniczych i komunalnych niż w Niemczech. Międzynarodowe targi Energy Decentral oferują kompletny asortyment dla całej branży.

W rolnictwie odnawialne paliwa stałe są sposobem na uniknięcie wysokich kosztów ogrzewania. Najnowsze technologie wydajnego i niskoemisyjnego spalania są teraz bardzo pożądane. Prezentowane podczas Energy Decentral w pełni automatyczne systemy spalania biomasy dają odwiedzającym, a przede wszystkim rolnikom możliwości oszczędności.

Fotowoltaika jest integralną częścią biznesu w wielu gospodarstwach. Technologia jest dobrze znana i istnieje duże zainteresowanie instalacjami PV i magazynowaniem energii elektrycznej.

Szczegóły znajdują się TUTAJ

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE