Ponad 700 wystawców z 17 krajów Europy i Azji, którzy pragną zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki pojawi się w przyszłym tygodniu w Bielsku-Białej na ENERGETAB – największych w Polsce targach branży energetycznej.

energetab_2015b

Reklama

Wśród wystawców pojawią się zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej, wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej, elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

Targi ENERGETAB to największe w kraju targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki a zatem doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy. Bielskie targi znane są z dużej frekwencji kompetentnych zwiedzających – w ubiegłym roku ich liczba znacznie przekroczyła 20 tysięcy osób.

Strategicznym Partnerem targów ENERGETAB 2015 jest TAURON Polska Energia SA.

Program targów w tym organizowanych konferencji i seminariów oraz inne przydatne informacje są na bieżąco aktualizowane na stronie www.energetab.pl.

Tegoroczne targi ENERGETAB 2015 organizowane przez ZIAD Bielsko-Biała S.A (Al. Armii Krajowej 220) odbędą się w dniach od 15 do 16 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 17 września w godz. od 9:00 do 15:00. Wstęp na targi jest wolny.

Źródło: materiały prasowe organizatora

Zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE