Targi Biogaz Europe to targi i konferencja w jednym! Pod koniec stycznia branża biogazowa spotka się we francuskim Nantes. W dniach 29-30 stycznia 2020 r. odbędą się tam Biogaz Europe, Bois Energie i Regen Europe.

Biogaz Europe to targi i konferencja w jednym. Tematyka wydarzenia jest związana z produkcją biogazu wprost. Wystawa skupia cały sektor. Od dostaw surowca i jego wstępnej obróbki przez cały proces metanizacji i gospodarki fermentacyjnej aż do odzyskiwania energii – w tym kogenerację oraz trigenerację.

Reklama

Wszystko, co musisz wiedzieć o biogazie. Kliknij i sprawdź!


Organizatorzy zaplanowali dla uczestników bardzo szeroki, dwudniowy program. Formuła konferencji jest połączona ze spotkaniem biznesowym. W trakcie zaplanowano również wycieczki studyjne, konkursy oraz dwa równoległe wydarzenia uzupełniające – Bios Energie i Regen Europe, które dotyczą energii z biomasy i odpadów.

Targi Biogaz Europe – 400 wystawców

Organizatorzy planują, że w konferencju weźmie udział 5 tys. osób, a swoją ofertę zaprezentuje 400 wystawców wśród których będą firmy nie tylko z Francji ale również z zagranicy.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE