Do rozpoczęcia 8. Kongresu Biogazu pozostał miesiąc. Już 14 grudnia przedstawiciele branży biogazowej spotkają się w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, by dyskutować o kondycji sektora i nawiązać kontakty biznesowe. W tym roku liderzy rynku zaprezentują się w specjalnie przygotowanej Strefie Expo. Sprawdź, z kim na pewno się tam spotkasz.

Reklama

Zarejestruj się na Kongres Biogazu


Kongres Biogazu – Strefa Expo

Kongres Biogazu, który na stałe zapisał się już w kalendarzu wydarzeń branżowych, jako jedna z najważniejszych okazji do spotkań przedstawicieli sektora z Polski i Europy, w tym roku łączy w sobie formułę Conference&Expo.
Na zorganizowanej z myślą o wystawcach przestrzeni, w trakcie trwania Kongresu Biogazu przedstawiciele wiodących firm branży biogazowej zaprezentują swoją ofertę w Strefie Expo

Na miesiąc przed rozpoczęciem Kongresu swój akces do Strefy Expo potwierdzili: 

Dołącz do Strefy Expo!

Obecność w specjalnie zorganizowanej „Strefie Expo” to gwarancja znalezienia się wśród kluczowych ekspertów branży, którzy wyznaczają trendy na europejskim rynku biogazu.

Chcesz zaprezentować swoją firmę na stoisku zlokalizowanym w Strefie Expo? Skontaktuj się z nami!


Na uczestników konferencji, oprócz interesujących spotkań z przedstawicielami wiodących firm, którzy zaprezentują się w strefie expo, czeka bogaty program.

Pobierz program

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE