Sprawdź program konferencji INNIO Jenbacher i zarejestruj się za darmo!

Jenbacher

Dzięki innowacyjnym produktom, koncentracji na technologii cyfrowej, nowym rozwiązaniom w dziedzinie wodoru i centrów danych, jak również doskonałej obsłudze przez naszego partnera, firmę FEROX Energy Systems Sp. z o.o., jesteśmy w firmie INNIO Jenbacher przekonani, że mamy odpowiedzi na wyzwania związane z wytwarzaniem energii elektrycznej w Polsce i chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszymi propozycjami w dniach 18-19 maja w Warszawie.

Zapraszamy do spotkania z firmą Jenbacher i naszym partnerem, firmą Ferox, aby dowiedzieć się więcej!

HOTEL MARRIOT W WARSZAWIE
Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa
18 (wieczór) i 19 maja

Zarejestruj się tutaj

 

PLAN KONFERENCJI

Date/Time Agenda
18 maja – 18:00 – 20:00 przyjęcie koktajlowe w barze Panorama w hotelu Marriott
19 maja: 08:30 śniadanie kontynentalne, a następnie cały dzień prezentacji i warsztatów prowadzonych przez kierownictwo firmy INNIO JENBACHER i naszego lokalnego partnera, firmę Ferox, na różne tematy, w tym:
9:30 powitanie
Bardziej ekologiczne wytwarzanie energii dzięki silnikom gazowym INNIO Jenbacher
Jak skorzystać na zmieniającej się polityce energetycznej Polski dzięki silnikom gazowym
Najnowocześniejsze usługi serwisowe oraz przygotowanie studiów wykonalności dla Polskich Klientów z [1}FEROX Energy Systems Sp. z o.o.
Nasi goście opowiedzą o perspektywach rozwoju wytwarzania energii z paliw alternatywnych w Polsce, oraz o kierunkach rozwoju systemu energetycznego.
Lunch

 

Panele
Sesja 1: 30 min Silnik gazowy Jenbacher J920 FleXtra
W jaki sposób silnik gazowy Jenbacher J920 FleXtra o mocy 10 MW napędza transformację energetyczną w Niemczech, Włoszech, USA i innych krajach.Zarządzanie wydajnością zasobów (APM) z myPlant
Monitorowanie wydajności elektrowni z każdego miejsca, w dowolnej chwili.
Studium przypadku przedsiębiorstwa użyteczności publicznej Stadtwerke Rosenheim w Niemczech.Firma Jenbacher specjalista w wykorzystaniu biogazu
Zespoły generatorów biogazowych firmy Jenbacher są powszechnie stosowane przez rolników i użytkowników przemysłowych na całym świecie.
Elektrownie do wytwarzania biogazu na miejscu mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa do zaspokajania własnych potrzeb w zakresie energii elektrycznej i cieplnej (kogeneracja biogazu lub CHP), a zestawy generatorów biogazowych mogą wytwarzać energię elektryczną w celu jej późniejszej odsprzedaży do sieci.
Przerwa kawowa: 30 min
Sesja 2: 30 min Niezawodne i zrównoważone zasilanie elektryczne dla centrów danych
Nowe, bardziej ekologiczne i szybsze rozwiązania do zasilania elektrycznego centrów danych silnikiem gazowym Jenbacher J620.Dobór urządzeń pod kątem zapotrzebowania na energię (Ferox Energy Systems)
Dowiedzą się Państwo, w jaki sposób studium wykonalności pomaga dobrać wielkość optymalnej jednostki kogeneracyjnej i wybrać odpowiednie dla Klienta rozwiązania.

 

Rynek biogazu i biometanu:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski

ael