Pierwsza edycja Solar Energy Expo organizowana w PTAK Warsaw Expo wypełniła niszę w branży i doskonale wpasowała się jej potrzeby. Z przyjemnością ogłaszamy więc, że kolejna odbędzie się w dniach 17-19 stycznia 2023.

Solar Energy Expo

Czym jest Solar Energy Expo? To pionierskie targi przemysłu odnawialnych źródeł energii. Można na nich znaleźć największych ekspertów i producentów z zakresu fotowoltaiki, elektromobilności EV, technologii pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych, technologii solarnych i pomp ciepła, magazynów energii oraz elektrowni słonecznych. Wszystko po to, by każdy uczestnik mógł znaleźć firmę odpowiadającą w pełni jego potrzebom i jednocześnie zaznajomić się z całym spectrum rozwiązań, z których wybierze najkorzystniejsze dla siebie.

Reklama

Nertworking i edukacja

Targi nastawione są na integrację sektora, stwarzanie nowych możliwości nawiązywania kontaktów i rozszerzenia łańcucha dostaw. To również przestrzeń do dyskusji, wymiany myśli i znalezienia odpowiedzi na najbardziej aktualne pytania dotyczące prowadzenia biznesu w tym sektorze usług. To ułatwiają między innymi konferencje branżowe, organizowane w czasie wydarzenia. Wśród nich jest znane PIME Energy Summit, traktujące o oddziaływaniu zagadnień politycznych, biznesowych i regulacyjnych na sektor OZE.

Ponadto, skorzystać będzie można również z warsztatów, a także spotkań ze specjalistami, którzy doradzą, jak rozwinąć biznes, a także zwiększyć konkurencyjność na dynamicznie rozwijającym się rynku. W tym wszystkim pomoże również prestiżowa przestrzeń PTAK Warsaw Expo, stanowiąca doskonałe miejsce zarówno do kreatywnego przedstawienia oferowanych produktów i usług, jak i kameralnej rozmowy z osobami zarządzającymi w poszczególnych firmach.

Kto pojawi się na Solar Energy Expo?

 Wystawcami Solar Energy Expo będą między innymi BAKS, ESOLEO, SCHLETTER, INSELL, POMARENERGY, MEB ENERGY czy Budmat.

Odbierz darmowy bilet już teraz!

 Już teraz odbierz swój darmowy branżowy bilet. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową solarenergyexpo.com/rejestracja.

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE