„Rynek Pelletu” – kolejny numer ogólnopolskiego magazynu opisującego rynek pelletu drzewnego w Polsce i działających na nim operatorów już jest w dystrybucji. Wydanie, dostępne wraz z wrześniowym „Magazynem Biomasa”, wzbogacone zostało o usystematyzowany i przejrzysty  „Katalog branży pelletowej 2017”. 

Reklama

„Rynek Pelletu” to niezbędne narzędzie pracy dla profesjonalistów branży oraz instytucji i osób zainteresowanych wykorzystaniem pelletu jako nowoczesnego i ekologicznego paliwa w kotłowniach oraz domowych piecach i kominkach.

Odbiorcami „Rynku Pelletu”są: właściciele składów opału, punkty detalicznej sprzedaży pelletu, centra grzewcze, producenci i dystrybutorzy pelletu, producenci i dystrybutorzy kotłów na biomasę, przedstawiciele gmin i samorządów, odbiorcy indywidualni.

W najnowszym wydaniu „Rynku Pelletu” polecamy lekturze artykuł pt. „Producenci pelletu zwierają szyki” o Polskiej Radzie Pelletu, której członkiem-założycielem jest Biomass Media Group (wydawca „Magazynu Biomasa”). Powołanie i funkcjonowanie PRP na naszych łamach komentują m.in. Agnieszka Kędziora-Urbanowicz, auditor DINplus/ENplus, Biocontrol Sp. z o.o. i Ilona Termińska, prezes, For Nature Solutions Sp. z o.o. .

W aktualnym wydaniu „Rynku Pelletu” zaprezentowane zostały także kolejne działania Akademii Pelletu, w której ramach „Magazyn Biomasa” organizuje spotkania ekspertów branży z mieszkańcami miejscowości w całej Polsce, zainteresowanymi modernizacjami kotłowni z uwzględnieniem pelletu, jako paliwa.  Same modernizacje i kwestie dotyczące ich opłacalności to kolejny blok tematyczny w „Rynku Pelletu”.

Zachęcamy do lektury, a firmom aktywnie działającym na tym rynku polecamy Katalog branży pelletowej 2017 – kompleksowe zestawienie profesjonalnych operatorów działających na rynku pelletu, który dociera do klienta indywidualnego dzięki bezpośredniej dystrybucji w trakcie największych w Polsce targów branży OZE, drzewnej i rolnej.

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE