Pokaz najlepszych rozwiązań z zakresu przewozu towarów, podsumowanie pięciu lat działalności firmy i spotkanie w gronie ekspertów i praktyków zajmujących się transportem. 19 marca, w Hotelu 500 w Strykowie odbyła się konferencja „Naczepy specjalistyczne i jednocześnie uniwersalne”. Jej organizatorem był PTM Trade, autoryzowany dystrybutor marek Moeyersons, Stas oraz Hüffermann.

Punktem kulminacyjnym spotkania, była prezentacja izolowanej naczepy iSLIDE z 4 suwanymi drzwiami po każdej stronie, której producentem jest belgijska firma Moeyersons. Podczas konferencji, władze PTM Trade, jako autoryzowany dystrybutor belgijskiej firmy, przedstawiły swoich biznesowych partnerów, którzy opowiedzieli o działalności Moeyersons na przestrzeni lat.

Reklama
DSCF3416
Podczas spotkania, Tomasz Bartoszewicz przybliżył dokonania firmy przez ostatnie pięć lat.

Podczas kilkugodzinnego panelu specjalistycznego, Tomasz Bartoszewicz – założyciel firmy PTM, opowiedział o kolejnych sektorach działania firmy, która od pięciu lat jest jednym z polskich liderów oferujących rozwiązania dla transportu ciężarowego m.in. ładunków sypkich oraz paletyzowanych.

DSCF3471
Podczas konferencji odbył się pokaz naczepy iSLIDE z rozsuwanymi drzwiami.

– Motorem działania naszej firmy są pomysły i ludzie – podkreśla Tomasz Bartoszewicz, właściciel PTM Trade.

Motorem działania firmy są pomysły i ludzie – podkreślał, równocześnie wskazując na stały wzrost świadomości wśród właścicieli firm zajmujących się transportem. Na czym polega ten wzrost? Dzisiaj nie tylko cena jest kryterium wyboru naczepy. Na decyzję wpływa wiele innych elementów, wśród których najważniejsza jest waga pojazdu i jakość jego wykonania. Decydując się na wybór rozwiązań z najwyższej półki, w ciągu kilku lat użytkowania naczepy, można dzięki zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Podczas konferencji, zaprezentowano również nowatorskie rozwiązanie Cargomatic, które umożliwia maksymalne skrócenie czasu załadunku oraz wyładunku towarów z naczepy. Jego sercem jest łańcuchowy system napędowy, który pozwala na opróżnienie samochodu w 90 sekund.

Zdjęcia: Redakcja

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE