W dniach 17-19 października w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Pol-Eco System. Za to już teraz można zgłaszać się do konkursu Ministra Środowiska – Produkt w obiegu. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 września 2017 r.

Reklama

Celem Konkursu jest:

  • promocja i upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie ponownego włączenia produktu do obiegu – po zakończeniu użytkowania w jego pierwotnej formie,
  • pogłębianie wiedzy o gospodarce o obiegu zamkniętym wśród przedsiębiorców, klientów docelowych, jak i społeczeństwa,
  • propagowanie idei dotyczącej minimalizacji wpływu na środowisko tworzonych, produkowanych wytworów przez taki wybór materiałów i ich zaprojektowanie, który umożliwi ich powtórne wykorzystanie,
  • wspieranie producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. zapoznać się z Regulaminem konkursu,
  2. wydrukować Formularz zgłoszeniowy, wypełnić go, podpisać, a następnie przesłać formularz (zarówno w formie skanu, jak i w formacie WORD) wraz z dwoma zdjęciami zgłaszanego do Konkursu produktu, na adres e-mail: marcin.gorynia@mtp.pl.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 25 września 2017 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs składa się z II etapów:

Etap I – weryfikacja i ocena zgłoszeń – nominowanie produktów do etapu II konkursu.

Etap II – zaprezentowanie nominowanych do II etapu produktów/projektów na wystawie podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM, 17-19 października 2017 r., dokonanie oceny Jury.

Laureaci otrzymają dyplomy Ministra Środowiska podczas targów POL-ECO SYSTEM 2017.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania:

http://www.polecosystem.pl/pl/konkurs/

Źródło: MTP

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE