Pierwsza w Polsce mapa producentów pelletu

Gdzie kupić dobry pellet? Jak znaleźć producenta pelletu w okolicy? To dwa podstawowe pytania, jakie zadają sobie obecnie użytkownicy ekologicznego paliwa. Odpowiedzią jest pierwsza w Polsce mapa producentów pelletu. 

Użytkownicy pelletu wciąż szukają nowych dostawców paliwa. Widać to po pytaniach jakie docierają do redakcji Magazynu Biomasa oraz toczących się w internecie dyskusjach. Odpowiedzią na tę potrzebę jest pierwsza w Polsce mapy producentów pelletu.

Celem mapy producentów pelletu jest zebranie w jednym miejscu jak największej liczby dostawców ekologicznego paliwa. Umożliwi to użytkownikom kotłów i piecyków pelletowych lokalizację producentów oraz dystrybutorów, którzy znajdują się w najbliższej okolicy. Mapa producentów pelletu to również idealne miejsce do zaprezentowania swojej firmy, jako dostawcy technologii dla fabryk i zakładów zajmujących się granulacją.

Mapa pelletowa – dystrybucja

2000 drukowanych egzemplarzy mapy będzie dystrybuowane w salonach sieci EMPIK i na stacjach LOTOS wspólnie z Magazynem OZEON (styczeń-marzec 2019) oraz w styczniowym wydaniu Magazynu Biomasa. Wersja online mapy zostanie umieszczona na okres pięciu miesięcy na stronie www.magazynbiomasa.pl. Bazując na przez ten czas może z niej skorzystać około 65 tysięcy użytkowników naszego portalu. Szczegółowe informacje oraz możliwości współpracy przesyłam w załączniku.

Kontakt w sprawie możliwości znalezienia się na mapie pod numerem telefonu 536-100-122 lub e-mail. kontakt@biomassmediagroup.pl

Pobierz “MAPA-Pellet-oferta-wydawnicza-680x480mm.pdf” MAPA-Pellet-oferta-wydawnicza-680x480mm.pdf – 2 MB