Pozdrawiamy z Progetto Fuoco w Weronie – największych targów ogrzewnictwa w Europie

Od 21 lutego w Weronie trwają targi Progetto Fuoco. Oczywiście Biomass Media Group nie mogło tam zabraknąć. W tym roku pamiętając o ubiegłorocznym olbrzymim zainteresowaniu polskimi firmami działającymi na rynku produktów drzewnych dedykowanych ogrzewnictwu zbudowaliśmy jeszcze większe stoisko.

 

 

Ponadto dla gości i kontrahentów przygotowaliśmy 1000 egzemplarzy magazynu „Mercato del pellet in Polonia”. To jedyne włoskojęzyczne pismo o polskim rynku pelletowym obecne w Weronie. Współtworzyliśmy je z kilkudziesięcioma polskimi firmami produkującymi pellet najwyższej jakości, a zainteresowanymi włoskim rynkiem.

Magazyn Biomasa na targach Progetto Fuoco w Weronie

Na naszym stoisku poza wydawnictwem dostępne są także próbki polskiego pelletu usytuowane na specjalnym stojaku. Co ważne włoscy kontrahenci testują je z wielkim zainteresowaniem i na wszystkie sposoby. Mogą go rozkruszyć, powąchać i porównać z innymi, . Wszystko po to, by ocenić, czy spełnia on ich wymagania.

Warto dodać, że wydawnictwo Biomass Media Group jako ambasador polskiego pelletu we Włoszech na stoisko zaprosiło m. in. przedstawicieli Polskiej Rady Pelletu.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zamów prenumeratę Magazynu Biomasa!

Wypełnij formularz poniżej – my zajmiemy się resztą.

 

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.