Ponad 5 tys. gości z branży ochrony środowiska i recyklingu wzięło udział w podsumowaniu kilkudziesięcioletniej działalności firmy Doppstadt w Calbe. W jubileuszu wzięła też udział redakcja „Magazynu Biomasa”.

Wydarzenie odbyło się 25-26 czerwca w Calbe (Niemcy) i było okazją do przedstawienia historii firmy, spotkań z partnerami biznesowymi oraz zaprezentowania ponad 100 maszyn do rozdrabniania, sortowania oraz obróbki odpadów i biomasy. W trakcie ponad 2 godz. pokazu na żywo, można było obserwować pracę m.in. urządzeń do oddzielnie przetwarzanego materiału, przesiewaczy bębnowych i urządzeń sortujących, maszyn do profesjonalnego rozdrabniania i zrębkowania czy przerzucarek bocznych z  serii DU. Produkowane przez firmę Doppstadt bębny do przenośników taśmowych znajdują zastosowanie m.in. w technice bliskiego transportu w kopalniach odkrywkowych. Urządzenia specjalne i oprzyrządowanie uzupełniają całą ofertę.

Reklama

Zdj 2

Doppstadt to jednak nie tylko producent, ale też kompleksowa obsługa i wiedza na temat proponowanych urządzeń. W centrum szkoleniowym firmy, zespół specjalistów szkoli zarówno swoich serwisantów, jak też handlowców oraz pracowników punktów serwisowych na z całego świata.

Zdjęcia: Redakcja

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE