17 maja wystartował Spring Demo Tour organizowany przez producenta maszyn rolniczych New Holland. Cykl pokazów i testów maszyn pod hasłem „Ekspert w rozwiązaniach dla hodowców” potrwa do 15 czerwca i będzie okazją do sprawdzenia oferty New Holland w praktyce.

Reklama

Tegoroczny Demo Tour jest okazją do zapoznania się m.in. z możliwościami modeli ciągników m.in.  T5, T4, T6 i TD5, które oferują wszystko, czego potrzebuje gospodarstwo o profilu hodowlanym. Podczas pokazów uczestnicy będą mogli zobaczyć maszyny podczas prac polowych, ale także samodzielne je przetestować. W spotkaniu wezmą udział eksperci marki oraz rolnicy, będzie można zasięgnąć ich opinii oraz dowiedzieć się jak prawidłowo stosować najnowsze rozwiązania technologiczne, aby zmaksymalizować wydajność maszyn.

Oferta maszynowa New Holland jest niezwykle bogata i różnorodna. Marka ta robi wszystko by sprostać coraz większym wymaganiom rolników. Dostarcza sprzęt zaspokajający indywidualne potrzeby każdego gospodarstwa. Biorąc pod uwagę zróżnicowanie potrzeby poza ciągnikami New Holland oferuje niezwykle szeroki wybór pras. Podczas pokazów uczestnicy będą mieli możliwość osobiście przekonać się o zaletach pełnej gamy oferowanych produktów.

DSC_0306

Oferta New Holland powinna zainteresować zwłaszcza tych hodowców, dla których ważna jest idea zrównoważonego rolnictwa, która opiera się na zwiększeniu rentowności gospodarstw rolnych przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Wśród produktów New Holland można znaleźć kompletną gamę maszyn do zbiorów i przetwarzania plonów przeznaczonych na biomasę m.in  maszyny do zbioru zielonek, sieczkarnie czy hedery.

Biomasa odgrywa ważną rolę w strategii New Holland, która koncentruje się na zwiększeniu wydajności gospodarstw, przy jednoczesnej poprawie ich zrównoważonego rozwoju. Jednym z podstawowych elementów tego programu jest umożliwienie rolnikom produkcji energii we własnym zakresie przy wykorzystaniu biomasy. Firma sukcesywnie szuka i testuje alternatywne paliwa do zasilania ciągników mogące w przyszłości zastąpić olej napędowy –  w 2013 roku New Holland zaprezentował na targach  Agritechnica w Hanowerze prototyp zasilanego biometanem ciągnika T6.140.

Organizatorzy Demo Tour maszyn zielonkowych 2016 planują przeprowadzić pokazy z udziałem w 14 różnych lokalizacjach w całej Polsce, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu wszystkim zainteresowanym. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wydarzenia, należy skontaktować się z najbliższym dealerem New Holland: www.newholland.com

Źródło: New Holland

Zdjęcia: New Holland

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE