Biomasa Partner Group,  producent certyfikowanego pelletu drzewnego, pelletu ze słomy wystartował z nową stroną internetową dla produktów marki OnDry – pelletu ściółkowego dla zwierząt.

Co znajdziemy na stronie?

Szczegółowe opisy, parametry techniczne trzech rodzajów pelletu ściółkowego oraz referencje ambasadorów marki OnDry, w tym m.in. hodowcy złotego medalisty mistrzostw świata ogiera Sonet, zawodników sportowych i właścicieli stajni, którzy polecają produkty marki OnDry. Tak w skrócie można opisać to, co znajdziemy na nowej stronie internetowej firmy Biomasa Partner Group z produktami OnDry – pelletu ściółkowego dla koni (OnDry Elite), drobiu (OnDry Chick), bydła i trzody chlewnej (OnDry Grand). Strona jest dostępna pod adresem www.ondry.pl

Reklama

ondry

Ekologicznie

– W naszej ofercie można znaleźć nie tylko najwyższej jakości, certyfikowany pellet drzewny, ale także pellet ściółkowy OnDry dedykowany zwierzętom hodowlanym i domowym. Różnorodność oferowanych przez nas produktów ze ściółki jest potwierdzeniem tego, że zostały one stworzone z uwzględnieniem specjalnych wymagań naszych odbiorców, nie zapominając oczywiście o trosce o środowisko naturalne. Nasze produkty są w pełni ekologiczne, bez dodatków chemicznych, co czyni je w pełni biodegradowalnymi – powiedział Andrzej Kaszczyński, Prezes Zarządu Biomasa Partner Group.

Na stronie internetowej www.ondry.pl można znaleźć kompleksową ofertę produktów ze słomy dedykowaną zwierzętom hodowlanym, a produkty OnDry można kupić w sklepie internetowym firmy: www.biomasapartner.pl/sklep


Zobacz: Raport pellet drzewny w Polsce


Pellet OnDry

– Pellet OnDry Elite to najwyższej jakości produkt, który powstał z myślą o bezpiecznym i zdrowym chowie koni, OnDry Chick to ściółka o wysokich parametrach biologicznych dedykowana hodowcom drobiu, a OnDry Grand produkowany jestz uwzględnieniem wymagań hodowców bydła i trzody chlewnej. W przyszłości planujemy wprowadzić do sprzedaży również pellet dla zwierząt domowych. Tworząc nową stronę internetową, zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli w szybki, intuicyjny i nowoczesny sposób zapoznać się z naszą ofertą pelletu ściółkowego. Na naszej stronie można znaleźć rzetelne opinie ambasadorów marki OnDry, czyli codziennych użytkowników naszych produktów, co jest niewątpliwym potwierdzeniem najwyższej jakości naszej wyściółki. Strona jest dostosowana do przeglądania zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych, a treści publikowane są w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim – dodaje Andrzej Kaszczyński.

 

Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji o aktualnościach i wydarzeniach związanych z produktami marki OnDry oraz firmą Biomasa Partner Group mogą odwiedzać media społecznościowe firmy oraz zapisać się do newslettera zamieszczonego na stronie: www.biomasapartner.pl


 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

 

Ludwika Przybylska

Marketing Manager

Tel. +48 665 712 753 | e-mail: ludwika.przybylska@biomasapartner.pl

 


Dodatkowe informacje:

Biomasa Partner Group jest wiodącym polskim producentem i preferowanym dostawcą ekologicznego i certyfikowanego pelletu drzewnego En Plus A1 i Din Plus, pelletu ze słomy: energetycznego i ściółkowego – wykorzystywanego w hodowli koni, drobiu, bydła i trzody chlewnej, brykietu drzewnego, surowca do produkcji pelletu oraz biomasy drzewnej na cele energetyczne. Posiada trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w Runowie Pomorskim, Chociwlu oraz Ząbkowicach Śląskich. Jest właścicielem marek: Excellent Selection, Premium Selection, Economy Selection – pellet drzewny oraz marki OnDry – pellet ze słomy. Swoje produkty dostarcza na rynek polski oraz na rynki zagraniczne w całej Europie. Firma świadczy także kompleksowe usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne (TSL).

 

 

Marka OnDry

OnDry  to naturalny pellet ściółkowy, produkowany ze starannie wyselekcjonowanej słomy, w pełni dostosowany do wymagań zwierząt hodowlanych i domowych. Proces produkcji podlega wnikliwej kontroli ka każdym etapie produkcji, zaczynając od selekcji słomy, poprzez granulację, kończąc na pakowaniu, dzięki czemu  produkty OnDry są najwyższej, powtarzalnej jakości, potwierdzonej systematycznymi badaniami i testami laboratoryjnymi. W ofercie znajduje się: pellet dla koni – OnDry Elitte, pellet dla drobiu – OnDry Chick oraz pellet dla bydła i trzody chlewnej – OnDry Grand. Produkty marki OnDry są produkowane w Ząbkowicach Śląskich, a właścicielem marki jest firma Biomasa Partner Group.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE