Listopadowe targi Energy Expo Arena, które odbędą się 26-27 listopada w Ostródzie,  będą szczególnym spotkaniem samorządowców, przedsiębiorców, producentów i dystrybutorów oraz firm doradczych i consultingowych skupionych wokół tematyki alternatywnych źródeł energii. Wszechstronne spojrzenie na tematykę energii będzie tematem przewodnim wydarzenia.

Energy Expo Arena to wydarzenie branżowe, podczas którego profesjonaliści będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe, a indywidualni odbiorcy zapoznać się z najnowszą ofertą systemów i produktów pozwalających oszczędzać energię i różnicować jej źródła. To, co powoduje, że targi EEA są wyjątkowe, to kompleksowe podejście do tematyki – podczas wydarzenia będzie można nie tylko zdobyć wiedzę o najnowszych rozwiązaniach  technologicznych w zakresie zielonej energii, ale również w jaki sposób zdobyć fundusze na ich wprowadzenie. Wydarzenie będą uzupełniać fachowe wykłady i seminaria.

Reklama

Podczas targów odbędzie się konferencja „Perspektywy rozwoju odnawialnych źródeł rozwoju w Polsce” oraz „Odnawialne źródła energii w działalności zakładów ciepłowniczych – zastosowanie nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań a przyszłość branży” (szczegółowe informacje pod linkiem: http://www.energyexpo.pl/pl/scenariusz-konferencji-0).

Na EEA pojawi się także temat energetyki prosumenckiej w kontekście wykorzystywania zielonej energii oraz korzyści z zostania prosumentem.

„Magazyn Biomasa” objął targi patronatem medialnym.

Organizatorem targów Energy Expo Arena jest Expo Arena S.A.

Kontakt:

Katarzyna Jaworska

Młodszy specjalista ds. marketingu

kom +48 691 800 539

e-mail: Katarzyna.Jaworska@expoarena.pl

Źródło: Energy Arena

Zdjęcia: Energy Arena

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE