Za dwa tygodnie we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów InEnerg® OZE + Efektywność energetyczna. Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania. 

Reklama

InEnerg® tworzy punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego.

> Tematy targów

> Profesjonalne Konferencje

We współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi, REECO Poland organizuje wysokiej klasy konferencje i fora dotyczące najważniejszych tematów z zakresu OZE i efektywności energetycznej.
Rejestrując się do 11 marca 2016 otrzymają Państwo 20 proc. zniżki na konferencje!

Pierwszego dnia targów przy współpracy z firmą City-Brand odbędzie się II edycja seminarium: „Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce”.

Drugiego dnia targów planowany jest II Dzień Rolnictwa pt.  „Rolnik z energią. OZE przyszłością polskiego rolnictwa”, a w ramach dnia rolnictwa panel poświęcony tematowi biogazu. Zainteresowanych prezentacją podczas II Dnia Rolnictwa zapraszamy do kontaktu.

Co jeszcze oferuje InEnerg® 2016?

> Wspólne stoiska
Wspólne stoisko oferuje optymalną platformę do zaprezentowania firmy, nawiązania nowych kontaktów, a także do utrzymania istniejących:

– Wspólne stoisko: Innowacje

– Wspólne stoisko: Wiedza i badania naukowe

– Wspólne stoisko: Młodzi przedsiębiorcy

> Stoisko indywidualne
Jeżeli życzą sobie Państwo ofertę na indywidualne stoisko zapraszamy do kontaktu.

> Spotkania kooperacyjne

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Dolnośląskim Parkiem Technologicznym i REECO Poland zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych podczas Targów InEnerg®. Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

Więcej informacji na: www.inenerg.com


Kontakt z organizatorem:

REECO Poland Sp. z o.o.
ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
Tel:+48-22-266-02-16
Fax:+48-22-379-78-60
info@reeco-poland.pl

Źródło: Materiały prasowe REECO

Zdjęcie: Materiały prasowe REECO

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE