„Rok 2017: Perspektywy rozwoju polskiej energetyki” to temat przewodni tegorocznego Kongresu Powerpol, który odbędzie się w dniach 11-12 stycznia w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są Europejskie Centrum Biznesu, Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka oraz PwC Polska.

Reklama

Rok 2017 jest dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej. Przyjęta panelowa formuła Kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek energetycznych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie zostaną poruszone kwestie restrukturyzacji  sektora elektroenergetycznego i górniczego, perspektyw dla rozwoju kogeneracji, budowania rynku mocy, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne. Program wydarzenia uwzględnia także tematy zmiany priorytetów w 2017 r. dla OZE, klastrów energetycznych i energetyki prosumenckiej.

Tradycyjnie do udziału w panelach organizatorzy zapraszają przedstawicieli polskich i europejskich spółek energetycznych, ponieważ chcą porównać krajowe doświadczenia z europejskimi. W charakterze ekspertów w Warszawie pojawią się przedstawiciele najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. Podczas Kongresu dla wszystkich uczestników oprócz interesujących spotkań merytorycznych zostanie przygotowanych wiele dodatkowych atrakcji.

Zarys tematyczny Kongresu:

•  Co się wydarzy w energetyce w 2017 roku – perspektywa Rządu i przedsiębiorstw
•  Reorganizacja polskiego rynku produkcji energii – inwestycje w innowacyjność?
•  Jak wyzwolić potencjał inwestycji w cieple
•  Klient oczami dystrybucji i sprzedawcy
•  Loża Ekspertów
•  Polska energetyka w Europie – protokół zgody i rozbieżności
•  Firma w symbiozie z technologią – bez czego nie da się „pójść do przodu”

Szczegółowe informacje będą sukcesywnie przedstawiane na stronach internetowych Europejskiego Centrum Biznesu www.powerpol.pl oraz na stronach patronów medialnych Kongresu.

Więcej informacji na temat Kongresu: www.powerpol.pl

ZAPRASZAMY – KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO REJESTRACJI

e-mail: info@ecb.biz.pl

tel. +48 081 747 65 10

Źródło: Europejskie Centrum Biznesu

Zdjęcie: Europejskie Centrum Biznesu

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE