O biopaliwach podczas Biofuels International Conference & Expo

O biopaliwach podczas Biofuels International Conference & Expo 2018? Zbliża się Międzynarodowa Konferencja o Biopaliwach Expo 2018 w Berlinie, której częścią jest Biomass & Biogas Event. W tym roku tematyka spotkania obejmować więc będzie jednocześnie trzy obszary biopaliw, biogazu i biomasy. Konferencja odbędzie się już 10-11 października. Jej celem jest przede wszystkim zbliżenie wiodących producentów, dostawców, dystrybutorów i innych organizacji zaangażowanych w produkcję i obrót biomasy, biopaliw i biogazu. Prelegenci – eksperci swojej dziedzinie, omówią szereg aktualnych zagadnień związanych z sektorem biomasy.

To jedna z najważniejszych sekcji Konferencji, gdyż w ostatnim czasie zarówno przepisy, jak i rynki dynamicznie się zmieniają. Koniecznym jest więc informowanie o tych zmianach szerokiego odbiorcy. 

Uczestnicy Konferencji skorzystają nie tylko z fantastycznych możliwości nawiązywania kontaktów, poznają trendy rynku, ale otrzymają też międzynarodowy magazyn poświęcony biomasie (dostarczony przez Biofuels International).

Tegoroczna, już 11 Konferencja, odbywać się będzie razem z Międzynarodowym Kongresem Biogazu oraz Międzynarodowym Kongresem Biomasy łącząc niezwykle ważne wydarzenia branży bio. To największe zgromadzenie firm i przedstawicieli nauki w powiązaniu z biznesem, zapewniające bezkonkurencyjny zasięg. Warto tam być!

Źródło: Biofuels International Conference & Expo 2018

 

This post is also available in: polski