Grupy Energa uruchomiła nowy program edukacyjny na rzecz walki ze smogiem „Oddycham z Energią”. Kompleksowa kampania obejmie m. in. ofertę produktów oraz usług popularyzujących niskoemisyjność w ogrzewaniu i transporcie, a także działania edukacyjne.

Reklama

Ciekawym elementem programu „Oddycham z Energią” jest uruchomiony z początkiem marca internetowy serwis antysmogowy www.oddychamzenergia.pl.

Portal to w zamyśle kompendium wiedzy o smogu i działaniach podejmowanych przeciw niemu przez Energę. Warto przypomnieć, że firma zarządza licznymi odnawialnymi źródłami energii: 46 elektrowniami wodnymi, 5 farmami wiatrowymi oraz 2 fotowoltaicznymi. Inwestuje też rocznie miliony złotych w ochronę środowiska.

Odwiedzając nowy serwis, dowiedzą się, jak powstają zanieczyszczenia powietrza, jaki jest ich wpływ na zdrowie oraz jak można się przed nimi uchronić. W serwisie znajdują się także szczegóły dotyczące programu „Oddycham z energią” oraz aktualne antysmogowe oferty Energi, m.in. oferta punktów ładowania samochodów elektrycznych czy urządzeń grzewczych z dofinansowaniem sięgającym 5000 złotych. Internauci mogą również skorzystać z internetowej mapy antysmogowej.

zdjęcie: Redakcja

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE