Aktualności branżowe, porady ekspertów, ciekawe case study, nowości produktowe i sprawdzone treści – wystartował nowy portal informacyjno – edukacyjny na temat pelletu drzewnego. Strona www.rynekpelletu.pl adresowana jest do osób szukających informacji na temat pelletu drzewnego i urządzeń grzewczych na pellet.

Reklama

Wiedzę na wyciągnięcia ręki (a właściwie kliknięcie myszki) oferuje strona www.rynekpelletu.pl – portal, który powstał jako internetowa wersja magazynu „Rynek Pelletu” – jedynego w Polsce czasopisma poświęconego w całości  tematyce pelletu drzewnego – ekologicznego paliwa produkowanego z odpadów drzewnych, konkurencyjnego cenowo względem ekogroszku, oleju opałowego czy węgla.

Strona rynekpelletu.pl adresowana jest do wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem pelletu drzewnego w domowych kominkach i piecach, przydomowych kotłowniach, a także budynkach użyteczności publicznej – urzędach, szkołach, szpitalach czy ciepłowniach miejskich.

Rynekpelletu.pl to solidna dawka wiedzy na temat pelletu oraz urządzeń grzewczych na pellet. Portal tworzony jest przez zespół profesjonalistów „Magazynu Biomasa” oraz partnerów redakcji: producentów i dystrybutorów pelletu, producentów urządzeń grzewczych na pellet, instalatorów, producentów technologii do granulowania, stowarzyszenia branżowe.

Celem portalu jest popularyzowanie wiedzy na temat pelletu – na stronie znajdą Państwo podstawowe informacje o pellecie (Alfabet pelletu), wypowiedzi użytkowników kotłów na pellet, ciekawe case study (Pellet w praktyce), porady instalatorów, komentarze fachowców, nowości produktowe, informacje o ważnych wydarzeniach branżowych, materiały prezentujące rynek pelletu na świecie oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące pelletu drzewnego (Pytania i odpowiedzi).

Portal na bieżąco będzie informować o aktualnych promocjach cenowych producentów i dystrybutorów pelletu oraz urządzeń grzewczych na pellet.

Zapraszamy do współpracy w tworzeniu treści na stronie www.rynekpelletu.pl!

Zdjęcie: 123rf

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE