Nowy numer Zielonej Gminy ukaże się w listopadzie. Dlatego NAPISZ DO NAS! Już teraz zachęcamy naszych odbiorców do pochwalenia się sukcesami gmin i wymiany opinii.

 

Reklama

Nowy numer Zielonej Gminy już wkrótce trafi na biurka osób odpowiedzialnych za wybór technologii OZE w gminach oraz urzędników odpowiedzialnych za postępowania przetargowe w jednostkach samorządu publicznego. Ze względu na zainteresowanie klientów indywidualnych czasopismo otrzymają również osoby modernizujące domy i wyposażające je w zielone technologie. Magazyn dotrze ponadto do urzędów marszałkowskich, wojewódzkich oraz starostw powiatowych. Wśród jej odbiorców znajdą się także szefowie największych jednostek komunalnych w Polsce.

 

Nowy numer Zielonej Gminy – o czym piszemy

Ponieważ zegar unijnych inwestycji tyka, udział OZE w krajowym miksie energetycznym musi się dynamicznie zwiększyć. Dlatego na łamy listopadowego wydania Zielonej Gminy trafią aktualne tematy dotyczące ochrony środowiska w gminach. W związku z tym już teraz zachęcamy naszych czytelników do podzielenia się opiniami dotyczącymi:

 

Ostatniej nowelizacji dotyczącej OZE. Co ona zmienia w krajobrazie energetycznym Polski?

Pomp ciepła. Czy to efektywny sposób na walkę ze smogiem?

Zapowiedzi zmian w ustawie odległościowej. Czy nadchodzi wielki powrót wiatraków?

Elektromobilnych rozwiązań. Czy mają one rację bytu w polskich gminach?

 


O czym jeszcze piszemy w magazynie Zielona gmina? Kliknij i sprawdź!


Komentarze eksperckie ukazujące się w Zielonej Gminie służą przede wszystkim wymianie doświadczeń oraz propagowaniu dobrych praktyk. Wypowiedzi i sugestie można wysyłać na adres: marcin.fajerski@zielonagmina.pl

 

Misja Zielonej Gminy

Reasumując Zielona Gmina powstała, by integrować środowisko samorządowe i dostawców produktów oraz usług. Tworzymy merytoryczne treści. Uczestniczymy w wydarzeniach na szczeblu regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Organizujemy konferencje i warsztaty o ogólnopolskim zasięgu, będące bazą praktycznej wiedzy.

 

Przeczytaj ostatni numer czasopisma Zielona gmina. W internecie za darmo!

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE