Kierunek Włochy, czyli „Mercato del pellet in Polonia”!

Mercato del pellet in Polonia

W przygotowanym specjalnie na targi magazynie Mercato del pellet in Polonia piszemy o wzajemnej współpracy Polaków i Włochów. Sprawdźcie sami!

Pellet jako paliwo ma się dobrze. Mimo lekkiego spowolnienia europejskiego sektora, jakie obserwujemy od pewnego czasu na rynkach ogrzewania mieszkaniowego i komercyjnego. Polska w ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyła produkcję granulatu do ponad 1 mln ton rocznie i ma ambicje na więcej!

Rośnie liczba producentów pelletu z certyfikatem ENplus i DINplus. Branża się profesjonalizuje i coraz śmielej spogląda w stronę chłonnych rynków zagranicznych. Zwłaszcza Włochy to dla Polaków atrakcyjny kierunek eksportowy. O zainteresowaniu krajowych wytwórców pelletu rynkiem włoskim świadczy m.in. ich obecność w Weronie. A dokładnie na stoisku Polskiej Strefy podczas targów Progetto Fuoco.


O pellecie piszemy również tutaj. Kliknij i sprawdź!


W przygotowanym specjalnie na targi magazynie Mercato del pellet in Polonia piszemy o wzajemnej współpracy Polaków i Włochów, m.in. z perspektywy Anny Klimow z La Meccanica. Jej wieloletnie doświadczenie w sektorze pelletu i współpraca z kontrahentami zarówno z Polski jak i Włoch dają bardzo optymistyczny obraz wzajemnych relacji.

Na łamach zastanawiamy się także, czy rzeczywiście dla rynku włoskiego kluczowy jest kolor pelletu? W środku znajdziecie Państwo też ofertę krajowych producentów i dystrybutorów pelletu oraz urządzeń grzewczych na pellet, a także aktualny katalog profesjonalistów sektora. Całość w języku włoskim, z myślą nowych kontaktach biznesowych dla przedsiębiorców z Polski.

Mercato del pellet in Polonia:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

This post is also available in: polski