European Biomass Conference and Exhibition od 12 do 15 czerwca 2017 r. będzie obchodzić w Sztokholmie swoją 25. edycję. Jako jedna największych światowych konferencji R&D połączona z międzynarodową wystawą, EUBCE jest wiodącą platformą gromadzenia, wymiany oraz szerzenia know-how w dziedzinie biomasy.

Reklama

Program konferencji będzie odnosił się do tematów  biomasy, biopaliw dla ogrzewania i elektryczności, transportu oraz bioproduktów, pokrywając aspekty każdego z łańcuchów wartości, od dostawy i logistyki do technologii konwersji, od zastosowań rezultatów badań w przemyśle do wpływu na środowisko, od aspektów rynkowych do polityk i strategii, a także roli biomasy jako źródła energii odnawialnej w zintegrowanych systemach energetycznych.

eubce-2016

Konferencja EUBCE jest wspierane przez europejskie oraz międzynarodowe organizacje, takie jak Komisja Europejska, UNESCO, WCRE – the World Council for Renewable Energy, EUBIA – the European Biomass Industry Association, CEI – Inicjatywa Środkowoeuropejska, The Global Bioenergy Partnership oraz wiele innych.

Program techniczny jest koordynowany przez Dyrektora Wspólnego Centrum Badawczego Komisji Europejskiej – Joint Research Centre.

„Magazyn Biomasa” został srebrnym partnerem medialnym wydarzenia.

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w  25. edycji European Biomass Conference and Exhibition. Wystawa stwarza możliwości zaprezentowania rezultatów swoich badań specjalistom oraz osobom decyzyjnym działającym na samym szczycie sektora biomasy i bioenergii.

Więcej informacji:

Strona internetowa: www.eubce.com

E – mail: biomass.conference@etaflorence.it

Telefon: +39 0555002280

Zdjęcia: www.eubce.com

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE