3 dni dzielą nas od IV Kongresu Biogazu – największego spotkania branży biogazowej w Polsce. Tegoroczna edycja konferencji zapowiada się rekordowo pod względem frekwencji. Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie? Zapraszają Maciej Kosiński i Jolanta Kamińska z Biomass Media Group.

– Tylko 3 dni dzielą nas od Kongresu Biogazu, który odbywa się 16-17 września w Poznaniu. To już ostatnia szansa na rejestrację na najważniejszym wydarzeniu branży w 2019 – mówi Maciej Kosiński, wiceprezes spółki Biomass Media Group organizującej wydarzenie.

Reklama

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES

Co nowego na Kongresie?

Organizatorzy w tym roku przygotowali kilka nowości dla uczestników konferencji. – Będzie dyżur technologiczny i dyżur prawny dla biogazowników. Zaplanowaliśmy także „Bieg po energię” – kilkukilometrową trasę dla chętnych biegaczy. Organizowana po raz pierwszy sesja networkingowa ułatwi naszym gościom nawiązanie kontaktów biznesowych i przełamanie lodów – mówi Jolanta Kamińska z BMG.

Podczas Kongresu wystąpi Jadwiga Emilewicz – minister technologii i przedsiębiorczości, a także członek zarządu województwa wielkopolskiego Jacek Bugusławski.

Program konferencji

Tegoroczny program porusza kwestie legislacyjne i prawne, zagadnienia eksploatacji i serwisu biogazowni, finansowania projektów biogazowych, doboru technologii do instalacji. Nie zabraknie także ciekawych case study i praktycznej wiedzy eksperckiej.

ZOBACZ PROGRAM

– Pojawi się także temat biogazowni jako ważnego elementu Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Panel dyskusyjny podsumowujący część konferencyjną to tradycyjnie czas wniosków dotyczących 2019 roku – pozytywów i negatywów, szans rozwojowych i barier – tłumaczy Jolanta Kamińska.

– Serdecznie zapraszamy do udziału, bo Kongres Biogazu to przede wszystkim wydarzenie dla biogazowników i profesjonalistów sektora, które promuje branże biogazową w Polsce – podsumowuje Maciej Kosiński.

Kontakt w sprawie konferencji:

Jolanta Kamińska – Biomass Media Group

j.kaminska@magazynbiomasa.pl, tel. +48 790439 216

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE