Ministerstwo Energii zaprasza przedstawicieli branży na konferencję pn.: Koncepcja Klastrów Energii w Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2016 r. w siedzibie ministerstwa.

Reklama

Celem konferencji jest przedstawienie idei klastrów energii w kontekście założeń Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz możliwości ich finansowania z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Konferencja będzie także okazją do prezentacji wyników prac eksperckich, przykładów funkcjonujących klastrów energii czy wymiany doświadczeń w czasie panelu dyskusyjnego.

Wśród Prelegentów przewidziano wystąpienie ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego, wiceministra rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, wiceministra energii Andrzeja Piotrowskiego, prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kazimierza Kujdy.

Szczegółowe informacje dotyczące bloków tematycznych znajdują się w agendzie konferencji.

Zainteresowani udziałem w konferencji muszą wypełnić odpowiednie formularze: dla uczestników .

Konferencja odbędzie się w Sali „Pod Kopułą” w siedzibie Ministerstwa Energii, Plac Trzech Krzyży 3/5. Wejście od ulicy Wspólnej.

Źródło: www.me.gov.pl

Zdjęcie; 123 RF

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE