10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – Targi SyMas odbędą się  w dniach 10-11 października 2018 roku w Krakowie. Już dzisiaj warto pomyśleć o tym, by się na nich pojawić. Jest to bowiem najważniejsze tego typu wydarzenie w Europie Środkowej.

Reklama

 

Na pięć miesięcy przed targami już ponad 130 firm zgłosiło swój udział. Podczas wystawy z pewnością nie zabraknie rodzimych producentów i dostawców maszyn, urządzeń oraz usług dla przemysłu. Wprost proporcjonalnie rośnie również liczba zagranicznych firm. Podczas Targów SyMas swoją ofertę zaprezentują m.in.: KREISEL GmbH & Co. KG, NERAK GmbH Fördertechnik, MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & Co KG, RSBP spol. s r.o., DMN Schuttguttechnik GmbH czy GRUETZNER GmbH.

 

Kontrolowany wybuch

Temat eksplozji w branży przemysłowej nie przestaje być wyjątkowo istotny. Wybuchy w cukrowni
w Scottsbluss, tragiczne wydarzenia w nowojorskiej fabryce leków, czy zeszłoroczne tragiczne zdarzenia w fabryce w Mąkolnie na Dolnym Śląsku. Zakłady produkcyjne zajmujące się obróbką materiałów sypkich są na takie niebezpieczeństwa szczególnie narażone. Aby ich uniknąć konieczne jest wprowadzenie nowoczesnych zabezpieczeń procesowych i systemów odpylania. Właśnie z myślą o tym segmencie podczas Targów SyMas po raz kolejny zorganizowana zostanie strefa ATEX. Producenci i dostawcy zaprezentują urządzenia i systemy zwiększające bezpieczeństwo na halach produkcyjnych.

 

Nadprogramowa wiedza

Targi SyMas słyną nie tylko z bogatej oferty usług i maszyn. Podczas wystawy odbywają się także branżowe konferencje i wykłady, podczas których eksperci opowiadają o licznych case studies i nowych technologiach. Ta cenna porcja wiedzy kierowana jest do profesjonalistów, których interesują metody usprawniania procesów związanych z obróbką, magazynowaniem i transportem materiałów sypkich i masowych.

Konferencja „Nowoczesne Materiały w Branży Materiałów Sypkich” – organizowana przez czasopismo Powder&Bulk – Partnera Medialnego Targów SyMas oraz seminaria workShops prowadzone bezpośrednio na halach wystawienniczych, to merytoryczna propozycja organizatora Targów.

 

Jeszcze więcej dla przemysłu

Jako uzupełnienie kompleksowej oferty dla branży przemysłowej Targom SyMas już po raz 9. towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance. Wydarzenie każdego roku odwiedzają profesjonaliści z całej Europy. Zeszłoroczną odsłonę wystawy odwiedziło ponad 2600 profesjonalistów. Już dziś warto zarezerwować w kalendarzu miejsce na odwiedzenie Targów SyMas i Maintenance jesienią w Krakowie!

 

Więcej informacji na: www.symas.krakow.pl i www.mtc.krakow.pl
Zdjęcie: materiały prasowe
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE