Wiosenny edycja to już drugi numer dodatku specjalnego „Magazynu Biomasa” o pellecie drzewnym. „Rynek Pelletu” to niezbędne narzędzie pracy dla profesjonalistów branży biomasowej oraz przydatny informator dla osób zainteresowanych wykorzystaniem pelletu jako nowoczesnego i ekologicznego paliwa w przydomowych kotłowniach, domowych piecach i kominkach.

Reklama

„Rynek Pelletu” to jedyne w Polsce wydawnictwo poświęcone nowoczesnemu i ekologicznemu paliwu jakim jest pellet. Dodatek adresowany do klienta indywidualnego będzie stanowił odpowiedź na pytanie dlaczego pellet się opłaca, ponadto w środku artykuł o rynku pelletu drzewnego w regionie, wywiad z instalatorem kotłów biomasowych, rozmowa z użytkownikiem pieca na pellet, porównanie opłacalności pelletu względem innych paliw oraz lista punktów detalicznej sprzedaży pelletu na terenie całego kraju.

Okładka_RP_nastrone

„Rynek Pelletu” to także zaktualizowany katalog producentów i dystrybutorów pellet drzewnego, a także urządzeń grzewczych na pellet.

Nakład 4 tys. egzemplarzy „Rynku Pelletu” trafi za pośrednictwem Poczty Polskiej do:
– właścicieli składów opału,
– dystrybutorów pelletu,
– punktów detalicznej sprzedaży pelletu,
– centrów grzewczych.

Kompleksowe zestawienie profesjonalnych operatorów działających na rynku pelletu dotrze do klienta indywidualnego dzięki bezpośredniej
dystrybucji w wybranych punktach sprzedaży pelletu drzewnego oraz podczas największych w Polsce targów branży OZE, drzewnej i rolnej.

Ulotka „Rynku Pelletu” do pobrania tu:

[Nie znaleziono pliku]

Zapraszamy do współpracy:

redakcja@magazynbiomasa.pl

reklama@magazynbiomasa.pl

tel. 61 87 73 387, 609 336 794, 609 335 718

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE