Jak rozwiązać problemy rolnictwa? Amerykanie czekają na pomysły

rolnictwo

Jak rozwiązać problemy rolnictwa? Amerykanie czekają na gotowe pomysły lub technologie. Takie, które pomogą im zwiększyć produkcję o 40 proc. I jednocześnie ograniczyć skutki dla środowiska o 50 proc. Zgłoszenia przyjmują tylko do 9 listopada.

Jak rozwiązać problemy rolnictwa

USDA poszukuje najbardziej innowacyjnych technologii i praktyk, które można z łatwością wdrożyć w amerykańskim rolnictwie. Aby osiągnąć cele agendy Agriculture Innovation Agenda. Chodzi o zwiększenie produkcji rolnej o 40 proc. do 2050 r., przy jednoczesnym zmniejszeniu śladu środowiskowego rolnictwa USA o 50 proc. Niestety, żadne z rodzimych rozwiązań nie jest na tyle gotowe, by można je już zastosować. Dlatego USDA szuka pomocy wszędzie, gdzie jest to możliwe.

Agriculture Innovation Agenda ogłosiła, że poszukuje projektów dotyczących energii odnawialnej, w tym etanolu, biodiesla i biomasy.

Co oznacza projekt „gotowy”? Oznacza praktykę, technologię lub podejście do zarządzania, które jest w pełni opracowane, przetestowane w terenie, posiada niezależne ścieżki badawcze, jest publicznie dostępne. Agencja stwierdziła, że ​​zgłoszenia będą najbardziej pomocne, jeśli będą zawierać referencje lub linki do witryn internetowych z badaniami czy próbami na farmie.

Zgłoszenia można składać online do 9 listopada na stronie www.Regulations.gov

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Źródło: biomassmagazine.com
Zdjęcie: shutterstock

This post is also available in: polski

bem