Za nami IV Forum Pelletu. Tegoroczna konferencja odbyła się 10 i 11 czerwca w Hotelu Qubus. Rozmawialiśmy o aktualnej sytuacji krajowego rynku pelletowego oraz największych problemach, wyzwaniach i szansach. W Forum uczestniczyło ponad 130 osób. Zobacz co się działo w Krakowie!

– Przekrój tematyczny IV Forum Pelletu był, jak zwykle, szeroki – mówił Maciej Kosiński z Biomass Media Group, organizator konferencji. – Staramy się, żeby tematyka wydarzenia odpowiadała możliwie najszerszemu gronu odbiorców – zarówno początkującym producentom pelletu jak i już doświadczonym przedsiębiorcom. Dlatego aż 4 sesje i każda z nich poświęcona innemu zagadnieniu – dodaje wiceprezes spółki BMG.

Reklama

– IV Forum Pelletu to spotkanie, na które przyjeżdża się zarówno po wiedzę jak i kontakty biznesowe. Część naszych gości interesują najnowsze trendy europejskie i prognozy rynkowe, innych zagadnienia związane z produkcją pelletu i rozwiązaniami technologicznymi czy aktualnymi przepisami prawnymi warunkującymi pracę pelleciarni – dodawała Jolanta Kamińska z „Magazynu Biomasa”. – Konferencja to także oczywiście okazja do spotkania swoich partnerów biznesowych i nawiązania nowych relacji. Ten aspekt podkreślają niemal wszyscy uczestnicy wydarzenia. – Dlatego w tym roku po raz kolejny zorganizowaliśmy sesję networkingową i z tego co słyszę od uczestników Forum, był to bardzo dobry pomysł – dodaje J. Kamińska.

Jak było w Krakowie?

137 uczestników, 4 sesje tematyczne, 16 prelekcji, 14 sponsorów i partnerów i 12 patronów medialnych, rozmowy biznesowe, studio „Biomasa TV”, 5-kilometrowa trasa biegowa, charytatywna licytacja pelletu…Zobaczcie jak było w Krakowie na IV Forum Pelletu!

JAK BYŁO W KRAKOWIE – PRZECZYTAJ RELACJĘ!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom, Sponsorom i Patronom Medialnym za pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia. Gorąco dziękujemy także wszystkim naszym gościom za udział w Forum Pelletu!

Fotorelacja

 

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE