Już 18-19 czerwca 2018 r. w Gdańsku odbędzie się najważniejsza impreza pelletowa w Polsce – III Forum Pelletu. Cała branża ponownie spotka się w jednym miejscu! Pozostały jeszcze ostatnie miejsca dla chętnych!

Reklama

Warto przyjechać do Gdańska, choćby po to, by dowiedzieć się w jakim kierunku będzie rozwijał się runek pelletu. Nie tylko w Polsce, ale i na świecie. – Na spotkaniu pojawią się wszyscy liczący się producenci i dystrybutorzy pelletu. To będzie świetna okazja także do nawiązania kontaktów biznesowych, czy skonfrontowania oferty swojej firmy z tym, co dzieje się na rynku biomasy – mówi Maciej Kosiński z Biomass Media Group.

W tym czasie w Gdańsku odbywać się będzie także Walne Zebranie Członków Europejskiej Rady ds. Pelletu (European Pellet Council – EPC), którego członkiem od 2017 r. jest Polska. – Zebranie stowarzyszenia to niepowtarzalna okazja, żeby przedstawić polski rynek pelletu 20 osobowej reprezentacji EPC z całego świata, właśnie podczas III Forum Pelletu – komentuje Maciej Roik, prezes spółki Biomass Media Group, wydawcy „Magazynu Biomasa” i „Rynku Pelletu”.

Udział przedstawicieli EPC w Forum Pelletu nie tylko potwierdza rangę tego wydarzenia, ale i stwarza polskim firmom możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych z europejskimi przedsiębiorstwami pelletowymi.

Surowiec w centrum uwagi

– W tym roku w trakcie Forum Pelletu chcemy szczególnie mocno podkreślić kluczową rolę surowca w produkcji pelletu, dlatego to właśnie surowiec, jego pozyskiwanie i przetwarzanie, będzie w centrum uwagi – deklaruje Maciej Kosiński, odpowiedzialny za wydarzenie.

Podobnie jak i w 2017 roku w III Forum Pelletu udział weźmie wielu gości z Europy. Nie tylko członków EPC, ale także przedsiębiorstw pelletowych z krajów, w których produkcja i zużycie pelletu są obecnie największe. – Możemy spodziewać się przedstawicieli z Włoch, Szwecji, Niemiec i Austrii – mówi Maciej Kosiński.

III Forum Pelletu to branżowe spotkanie dla:

  • producentów i dystrybutorów pelletu,
  • producentów i dystrybutorów kotłów i pieców na pellet,
  • dostawców technologii i urządzeń do pelletowania,
  • firm certyfikujących i patentowych,
  • polskich i europejskich stowarzyszeń producenckich.

Program konferencji 

Formularz rejestracyjny można znaleźć TUTAJ

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE