Greenpower 2020 – zielone targi w Poznaniu

Greenpower 2020

Greenpower 2020 to targi dla przedstawicieli wszystkich sektorów branży OZE. Spotkają się oni 21-23 października w Poznaniu. Tegoroczne „zielone targi” odbywają się w ramach wystawy POLECO. „Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym obu wydarzeń.

Targi Greenpower gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów branży odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Nadchodząca edycja wydarzenia odbędzie się w tym samym miejscu i czasie, co Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO.

POLECO to targi zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska, gdzie prezentowane są najnowsze technologie, maszyny, sprzęt i rozwiązania w tych obszarach. Z kolei Greenpower skupia się na odnawialnych źródłach energii: energii wiatrowej, słonecznej, biomasowej, biogazowej i termalnej.

– Trendy ekologiczne przestały być już tematem dedykowanym jedynie rozmowom na szczycie. Zajmują swoje miejsce w otoczeniu lokalnego biznesu, a nawet w naszych domach. Ich epicentrum zagości na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Greenpower 2020 – mówi dyrektor targów Marcin Gorynia.

Na Greenpower swoje stoisko będzie miał także „Magazyn Biomasa”, który przygotuje punkt informacyjny związany z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi na biomasę i pellet. Strefa antysmogowa to możliwość rozmowy z ekspertem, bezpłatnej analizy potrzeb i oferty na wymianę dotychczasowej instalacji grzewczej.

Zakres tematyczny Greenpower 2020:

 1. Fotowoltaika
 2. Biogaz
 3. Biopaliwa
 4. Energia wodna
 5. Doradztwo energetyczne i finansowe
 6. Energia wiatrowa
 7. Technologie pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych i rozproszonych
 8. Energia geotermalna
 9. Technologie oparte na odnawialnych źródłach energii
 10. Urządzenia i linie technologiczne do produkcji pelletu
 11. Elektromobilność

Więcej informacji na stronie Greenpower 2020.

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:


Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Zdjęcie: Grupa MTP

This post is also available in: polski