Future of Biogas Europe w listopadzie w Londynie

Future of Biogas Europe już 7-8 listopada 2018 w Londynie pod hasłem: Zapewnienie przyszłości fermentacji beztlenowej i optymalizacji biogazu.

Tradycyjnie w listopadzie w Londynie odbędzie się kolejna edycja Future of Biogas Europe. Bazując na sukcesie edycji 2017, w której uczestniczyło ponad 80 kluczowych przedstawicieli branży. Tym samym powstanie forum dla wszystkich stron aktywnych w dziedzinie beztlenowej fermentacji materii organicznej i produkcji energii odnawialnej w postaci biogazu.

Organizatorzy 4. Future of Biogas w Londynie zachęcają do uczestnictwa w interaktywnych sesjach i dyskusjach panelowych z udziałem ekspertów, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz angażują się w doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów.

Kto będzie uczestniczył w 4. Future of Biogas?

Są to przede wszystkim firmy produkujące biogaz, dostawcy technologii biogazu, firmy energetyczne, deweloperzy projektów w zakresie gospodarki odpadami, decydenci, specjaliści w zakresie oczyszczania ścieków, producenci biomasy, specjaliści w gospodarce odpadami, dostawcy technologii i rozwiązań, krajowe i lokalne rządy oraz przedstawiciele przemysłu: przetwórczego inwestującego w instalacje biogazowe, firmy zajmujące się finansowaniem i inwestowaniem w zielonej energii, organizacje badawcze i akademickie, branże wykorzystujące energię, firmy energetyczne, przemysł spożywczy i producenci napojów, sektor rolny, urzędnicy ds. regulacji i polityki, konsultanci i analitycy.

Tematy dyskusji

  • Rynek biogazu i biometanu w Unii Europejskiej: kluczowe zmiany i aktualizacje legislacyjne
  • Schematy certyfikacji i handel certyfikatami
  • Podłączenia do sieci
  • Biogaz dla sektora transportu
  • Tworzenie biologicznych bloków budowlanych z biogazu i biometanu
  • Finansowanie produkcji biogazu i biometanu
  • Technologie ulepszania biogazu
  • Innowacje technologiczne przyspieszające rozwój przemysłu
  • Potencjał w sektorze przetwarzania odpadów i ścieków

W ramach Future of Biogas Europe odbędzie się ekskluzywna wizyta przedkonferencyjna w National Physical Laboratory.

Działający od ponad wieku National Physical Laboratory (NPL) jest brytyjskim krajowym instytutem pomiarowym, wiodącym w świecie centrum w opracowywaniu i stosowaniu najdokładniejszych dostępnych standardów pomiaru, nauki i technologii.

Stanowią one podstawę infrastruktury umożliwiającej identyfikowalność, dokładność i spójność pomiarów. Zdolności pomiarowe NPL są wykorzystywane codziennie do wspierania handlu międzynarodowego, a także umożliwiają i potwierdzają innowacje technologiczne. NPL mieści się w południowo-zachodnim Londynie, zatrudnia ponad 500 naukowców, a jego laboratorium jest jednym z najbardziej rozległych i nowoczesnych budynków pomiarowych na świecie.

 

This post is also available in: polski