I edycja Forum Pelletu za nami. Wydarzenie zorganizowane przez Biomass Media Group 19-20 września w Rawie Mazowieckiej udowodniło, że w polskiej branży pelletu drzemią olbrzymie pokłady energii, pomysłów i chęci do działania. 

Reklama

Kiedy ponad rok temu wraz z zespołem redakcyjnym „Magazynu Biomasa” rozpoczynaliśmy prace nad pierwszą edycją „Rynku Pelletu”, nikt z nas nie wątpił, że taka gazeta jest potrzebna. Edukacja społeczeństwa w zakresie wykorzystywania paliw odnawialnych to jedyny sposób, by realnie wpływać na rozwój branży. Taki cel przyświecał nam od zawsze i nic się na tej płaszczyźnie nie zmienia. Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej organizując Forum Pelletu –  pierwszą w Polsce konferencję, której celem jest rozwój branży pelletowej i zdynamizowanie kontaktów między podmiotami, które działają na tym rynku.

Cieszy nas fakt, że idea zorganizowania Forum Pelletu spotkała się z tak żywym zainteresowaniem nie tylko polskich, ale też zagranicznych producentów i dystrybutorów pelletu, dostawców technologii, firm certyfikujących, a także stowarzyszeń branżowych. Państwa obecność w Rawie Mazowieckiej, zaangażowanie w dyskusje panelowe oraz chęć działania dla dobra całej branży utwierdziły nas w przekonaniu, że organizacja tego typu wydarzeń ma głęboki sens.

Mamy nadzieję, że Forum Pelletu na stałe wpisze się w kalendarz imprez dedykowanych odnawialnym źródłom energii. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Szczególnie gorąco pragniemy podziękować za wsparcie i zaufanie naszym Sponsorom i Partnerom, bez których pomocy organizacja Forum Pelletu nie byłaby możliwa: Mechanika Nawrocki, Instytut Nafty i Gazu, Cedrus, For Nature Solutions, FST Management, La Meccanica, EdWood, PW Budmet, Barlinek, Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Systemy Instalacyjne.

kad_0017

kad_0076

kad_0083

kad_0085

kad_0099

kad_0124

kad_0141

kad_0148

kad_0155

kad_0236

kad_0190

kad_0209

kad_0479

kad_0480

kad_9655

kad_9921

kad_9624

FP-slider-792_356-logotypy_PL

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE