Zbliża się IV edycja  Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu – produkcja, kontraktowanie, logistyka, zagospodarowanie. Tym razem święto branży odbędzie się w Połańcu. 

Dwudniowe Forum (26-27 marca) to najważniejsze wiosenne spotkanie branży tworzone z myślą o rozwoju sektora biomasowego w Polsce. Od początku organizatorzy stawiają przed sobą ambitne zadanie stworzenia miejsca wymiany wiedzy i doświadczeń, a poprzez udział wszystkich podmiotów działających na rynku (od regulatorów poprzez producentów, dostawców branżowych i odbiorców biomasy) do zacieśniania więzi i współpracy między nimi.

Reklama

Dzięki uprzejmości Gospodarza Honorowego Forum – GDF SUEZ Energia Polska S.A. wydarzenie uatrakcyjni unikalna możliwość zwiedzenia „Zielonego Bloku” w Elektrowni Połaniec – największego na świecie bloku energetycznego w 100% opalanego biomasą.

Do udziału w Forum zapraszane są przedsiębiorstwa z szeroko pojętej branży energetycznej, m.in. elektrownie, elektrociepłownie, przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy, firmy zajmujące się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firmy dostarczające technologie, firmy inżynieryjne i badawcze oraz wszystkich zainteresowanych tematem i związanych z branżą biomasy.

Wydarzenie patronatem honorowym objął Urząd Regulacji Energetyki i Ministerstwo Gospodarki, patronem merytorycznych został Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu.

„Magazyn Biomasa” jest patronem medialnym Forum w Połańcu.

Więcej informacji na stronie www.powermeetings.eu

Źródło: materiały prasowe organizatora

Zdjęcie: materiały prasowe organizatora

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE