Spółka Carbo Holding oferuje nieruchomość o powierzchni 3,3 ha znajdującą się w Przybysławiu Starym (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość była do tej pory wykorzystywana jako zakład produkcji brykietu agro.

Reklama

Przydział mocy – 600 kW: Nieruchomość posiada nową sieć energetyczną zasilaną z własnej stacji rozdzielczej o mocy 600 kW, spełnia wszelkie wymogi przepisów ochrony ppoż. (dla potrzeb składowania słomy), ma własne ujęcie wody, hydrofornię oraz posiada własny zbiornik ppoż. o pojemności 300 m3 zasilający wewnętrzną instalację hydrantową. Wewnętrzna komunikacja opiera się na betonowych i asfaltowych drogach.

Budynek produkcyjno-biurowy: Dwukondygnacyjny murowany, uzbrojony w instalacje: elektryczną, wodno -kanalizacyjną, centralne ogrzewanie. Jego powierzchnia użytkowa to 1027 m2 (w tym część biurowo-socjalna – 329,37 m2). Parter dzieli się na część produkcyjną oraz biurowo-socjalną. Na piętrze znajdują się cztery pokoje gościnne z łazienkami, sala konferencyjna, kuchnia, toaleta. Do obiektu jest dobudowana wiata stalowa na maszyny produkcyjne. Obiekt po remoncie.

Magazyn 1: Jednokondygnacyjny murowany, uzbrojony w instalację elektryczną, wykorzystywany jako magazyn techniczny. Powierzchnia użytkowa – 436,00 m2. Obiekt po remoncie.

Magazyn 2: Jednokondygnacyjny murowany, uzbrojony w instalację elektryczną, wykorzystywany jako magazyn paliw (znajduje się w nim dystrybutor oleju napędowego oraz agregat prądotwórczy). Obiekt po remoncie.

Magazyn 3: Jednokondygnacyjny murowany, uzbrojony w instalację elektryczną, wykorzystywany jako magazyn do słomy. Powierzchnia użytkowa – 995,04 m2. Obiekt po remoncie.

Hydrofornia: Powierzchnia użytkowa – 23,00 m2. Obiekt po remoncie.

Kontener stacji transformatorowej: Urządzenie o mocy 600 Kw zostało zainstalowane w 2008 roku, w pełni sprawne.

Wiata stalowa: Powierzchnia użytkowa wiaty to 352,75 m2. Całość przybudowana do budynku produkcyjno-
biurowego. Układ konstrukcyjny: słupowo-ryglowy, jednonawowy. Dach i ściany szczytowe są wykonane z blachy trapezowej. Budynek został zbudowany w 2009 roku, jego stan techniczny jest bardzo dobry. W 2012 roku spółka na oferowanym terenie uzyskała pozwolenie na budowę biogazowni rolniczej o mocy 1300 kW. Od realizacji projektu odstąpiono.

Kontakt w sprawie sprzedaży:
Wiesław Wolny, tel. 606 625 095;
e-mail: w.wolny@carboholding.pl

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE