Europejski Tydzień Biometanu to obowiązkowe wydarzenie dla producentów, użytkowników, inwestorów i prawodawców zaangażowanych we wdrażanie biogazu w całej Europie. Druga edycja Europejskiego Tygodnia Biometanu pod hasłem „Dąż do celu, przygotuj się… rozwijaj się! Biogazy: pragmatyczna droga do neutralności klimatycznej” odbędzie się w dniach 21–25 października 2024 r. w Brukseli.

Reklama

Przed nami wybory do Parlamentu Europejskiego, w związku z czym, ten rok jest kluczowy dla potwierdzenia wiodącej pozycji sektora biogazu, jako pragmatycznej drogi do neutralności klimatycznej. Inwestowanie w technologie biogazowe oznacza zwiększanie bezpieczeństwa energetycznego i żywnościowego, zmniejszanie zależności od dostawców zewnętrznych, walkę ze zmianami klimatycznymi i wspieranie wdrażania gospodarki o obiegu zamkniętym.

European Biomethane Week


Wydarzenie ma na celu przełamanie barier, poprawę dostępu do rynku i wytyczenie jasnych ścieżek prowadzących do ambitnych celów wyznaczonych przez sektor przy wspólnych wysiłkach przemysłu, decydentów, badaczy i społeczeństwa.
Nie przegap okazji do nawiązania kontaktu z całą gamą interesariuszy zaangażowanych w łańcuch wartości biogazu, zdobycia inspirujących spostrzeżeń na temat zwiększania skali sektora oraz świeżej wiedzy specjalistycznej na temat produkcji biogazu i jego różnorodnych zastosowań. Dołącz do Europejskiego Tygodnia Biometanu i bądź częścią działań umożliwiających budowę europejskiej biogospodarki.


Zarejestruj się na Kongres Biometanu


Główna część European Biomethane Week odbędzie się w Brukseli w dniach 22–24 października, a w niej:

  • Akademia Szkoleniowa Biogazu, szkolenie dla nowicjuszy w branży biogazu (22 października)
  • Dwudniowa Europejska Konferencja Wysokiego Szczebla dotycząca Biogazu, obejmująca prelekcje, 4 sesje plenarne i 4 sesje grupowe (23–24 października)
  • kolacja networkingowi (23 października)
  • Nagrody EBA (23 października)
  • Strefa wystawiennicza z lunchami, przerwami kawowymi i koktajlem (23-24 października)
  • Wystawa zdjęć i niezrównane możliwości networkingu (23-24 października).

Nie przegap tej okazji i dołącz do European Biomethane Week w Brukseli w październiku 2024 r.

Rynek biogazu i biometanu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE