Interesujesz się nowymi trendami w sektorze leśnym? Odwiedź w dniach 7-9 września 2018 roku Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS – największą w Polsce ekspozycję maszyn, urządzeń, narzędzi i artykułów wykorzystywanych w gospodarce leśnej i przemyśle drzewnym.  

Reklama

W tym roku Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS  ponownie zawitają do Nadleśnictwa Świebodzin. Podobnie jak 4 lata temu, XVI odsłona wydarzenia, odbędzie się w Mostkach, na terenie bardzo zróżnicowanym przyrodniczo, gdzie na uczestników Targów czekać będzie wiele niezapomnianych atrakcji.

Do udziału w Targach zapraszamy firmy mające w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna.

Nowe trendy i technologie

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS największe i zarazem jedyne profesjonalne spotkanie skierowane do sektora leśnego w naszym kraju.

Z jednej strony to okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami, z drugiej zaś idealne miejsce, by spotkać producentów i sprzedawców maszyn oraz wziąć udział w licznych leśnych warsztatach i prelekcjach.

Przypomnijmy, że ostatnia edycja Targów zlokalizowana na powierzchni 59.000 m2 wzbudziła wiele pozytywnych emocji zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

W wydarzeniu wzięło udział 5.159 zwiedzających oraz ponad 130 wystawców. Wspaniała atmosfera sprzyjała nawiązaniu kontaktów handlowych, wymianie wiedzy i doświadczeń oraz dokonywaniu zakupów. W naturalnym  środowisku swoją ofertę zaprezentowały firmy nie tylko z Polski, ale i Austrii, Białorusi, Czech, Danii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Szwecji i Włoch.

Dynamiczne pokazy maszyn w czasie pracy

Odbywające się cyklu dwuletnim Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, to jedyne wydarzenie w naszym kraju, które tak chętnie odwiedzają przedstawiciele lasów państwowych, pracownicy zakładów usług leśnych, władze miast i gmin oraz rolnicy.

Głównym magnesem przyciągającym branżę leśną na Targi EKO-LAS jest organizacja wydarzenia w całości na terenach leśnych, dzięki czemu uczestniczący w nich wystawcy mają możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna.

Emocjonujące pokazy harwesterów czy forwarderów na powierzchniach demonstracyjnych stały się siłą napędową ostatniej edycji, dlatego tegoroczne wydarzenie również zostanie wzbogacone prezentacją maszyn w czasie pracy.

Konkurs o Złoty Medal

Podczas tegorocznej edycji Targów organizatorzy kontynuują innowacyjną na polskim rynku formułę prestiżowej nagrody – Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. W konkursie mogą wziąć wszyscy wystawcy, którzy zgłoszą swój udział w Targach EKO-LAS oraz posiadają w swoim portfolio innowacyjne rozwiązania leśne na nowy sezon, które są wykonane w oparciu o najwyższe technologie.

Złoty Medal to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat przez skład Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich i licząca się na runku rekomendacja specjalistów, która podkreśla innowacyjność oraz wysoką jakość produktu lub usługi.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Magazyn Biomasa.

Więcej informacji znaleźć można na www.ekolas.mtp.pl
Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE