I Forum Pelletu nabiera rozpędu! Udział we wrześniowej konferencji zadeklarowało już kilkudziesięciu przedstawicieli z sektora pelletu. Do grona Sponsorów wydarzenia dołączyły dwie firmy – EdWood oraz For Nature Solutions.

Reklama

forum_pelletu_720_150

Forum Pelletu odbędzie się 19-20 września w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Podczas wydarzenia lokalny dystrybutor dowie się, jak sprawnie i na większą skalę budować sieć sprzedaży, a liderzy rynku podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie kreowania wizerunku firmy oraz sprzedaży pelletu za granicą. Na konferencji podejmiemy także temat certyfikowania pelletu, najnowszych rozwiązań technologicznych oraz bezpieczeństwa produkcji.

Forum Pelletu to także okazja do dyskusji, jak skutecznie edukować społeczeństwo w zakresie wykorzystania biopaliw.

Do grona Sponsorów Forum Pelletu dołączyły dwie kolejne firmy:

logow   oraz    logo FN

EdWood – polska firma specjalizująca się w przetwórstwie drewna dębowego. Producent pelletu dębowego DIN Plus o niskiej zawartości popiołu i niezmiennych parametrach spalania. EdWood oferuje pellet pakowany w worki 15 kg oraz w big bagi 1000 kg. Firma poszukuje dystrybutorów na terenie całego kraju. www.edwood.pl

For Nature Solutions – we wrześniu 2016 r.  swoją działalność rozpoczyna nowoczesna fabryka pelletu drzewnego, której właścicielem jest For Nature Solutions. Nowa inwestycja  znajduje się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ostaszewie k/Torunia. Spółka specjalizować się będzie w produkcji najwyższej jakości certyfikowanego pelletu drzewnego,  przy jednoczesnym zastosowaniu innowacyjnych technologii (produkcja ok. 30.000t/rocznie). Dzięki znakomitej lokalizacji (autostrada A1) fabryka jest bardzo atrakcyjna zarówno dla dostawców surowca jak i dystrybucji pelletu do innych krajów w Europie. www.for-nature.pl

Wśród Sponsorów Forum Pelletu znajdują się także Instytut Nafty i Gazu oraz P.W. Budmet.

Jeśli są Państwo zainteresowani rozwijaniem sektora pelletu w Polsce, zaprezentowaniem swojej oferty podczas wydarzenia oraz aktywną reklamą na łamach „Magazynu Biomasa” lub „Rynku Pelletu” zapraszamy do kontaktu: forum-pelletu@magazynbiomasa.pl, tel. 792 122 038.

Oferta współpracy sponsorskiej: http://magazynbiomasa.pl/forum-pelletu/pakiety-sponsorskie/

Informacje na temat Forum Pelletu: http://magazynbiomasa.pl/forum-pelletu/informacje/

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE