Wystartował V Narodowy Kongres Biometanu. W poniedziałek o 9.00 w Airport Hotel Okęcie rozpoczęło się spotkanie przedstawicieli branży biogazowej, biometanowej oraz sektora odnawialnych źródeł energii. Przed nami dwa dni prelekcji, rozmów biznesowych i paneli dyskusyjnych.

Reklama

Narodowy Kongres Biometanu

Narodowy Kongres Biometanu to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również okazja do nawiązania relacji biznesowych dla profesjonalistów sektora biogazowego i biometanowego. Tegoroczna edycja konferencji jest okazją do przyjrzenia się chyba obecnie najbardziej perspektywicznemu sektorowi OZE, a także próbą odpowiedzi na pytanie czy rok 2022 będzie można nazwać przełomowym dla biometanu w Polsce.

Zakres tematyczny

Piąta edycja wydarzenia obfituje w nadzwyczaj ciekawe tematy. W trakcie prelekcji i paneli dyskusyjnych poruszone zostaną kwestie m.in. możliwości produkcji biometanu w Polsce, jka również  różnych perspektyw rozwoju „zielonego” gazu w Europie.  Pomówimy także o roli biometanu w dekarbonizacji gospodarki UE i porównamy  doświadczeń krajów UE w rozwoju tego sektora.


Program V Narodowego Kongresu Biometanu

Pobierz “V-Narodowy-Kongres-Biometanu_program-PL.pdf”

V-Narodowy-Kongres-Biometanu_program-PL.pdf – Pobrano 356 razy – 3,43 MB


Sponsorzy i Partnerzy

Patroni honorowi i medialni

 


Raport „Biogaz w Polsce 2022”

2022 Biogaz w Polsce raport magazynbiomasa

2022 Raport Biogaz w Polsce

Pobierz raport za darmo

Wyślij link na adres:

Zaznaczenie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie od Biomass Media Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu drogą e-mailową newslettera oraz innych informacji handlowych w celu marketingu bezpośredniego, która jest świadczeniem wzajemnym w zamian za otrzymanie możliwości pobrania określonych treści. Zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie poprzez wykorzystanie linku dezaktywacyjnego dostępnego w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności [https://magazynbiomasa.pl/polityka-prywatnosci/].


Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

zdjęcia: redakcja Magazynu Biomasa

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE