Czy jesteś gotowy na zmianę w kierunku zrównoważonej energii? Przyłącz się do wyjątkowego wydarzenia, gdzie eksperci, innowatorzy i pasjonaci omówią najnowsze trendy i technologie związane z odnawialnymi źródłami energii.

Reklama

„Innowacje w Odnawialnych Źródłach Energii”

Przyszłość energetyki staje się rzeczywistością! Już w dniach 9-10 maja 2024 roku odbędzie się Konferencja „Innowacje w Odnawialnych Źródłach Energii”. 

Podczas wydarzenia łącząc eksperci i pasjonaci branży energetycznej podzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami dotyczącymi najnowszych trendów, technologii i strategii związanych z odnawialnymi źródłami energii. Konferencja odbędzie się w Tychach, jak i online, zapewniając platformę do zgłębiania przyszłości energii odnawialnej, inspirowania innowacjami oraz wymiany wiedzy.

Szczegółowe informacje dotyczące agendy, prelegentów i rejestracji są dostępne na stronie internetowej www.innowacjeoze.com. Nie przegap tej unikalnej okazji do uczestnictwa w konferencji, która kształtuje przyszłość zrównoważonej energetyki.

Konferencja w pigułce:

📅 Kiedy: 9-10 maja 2024 roku

📍 Gdzie: Tychy (i online)

🔍 Tematyka: Innowacje w technologiach fotowoltaicznych, wiatrowych i magazynowaniu energii z OZE, waste to energy, sztuczna inteligencja i digitalizacja, wytwarzanie i magazynowanie energii elektrycznej.

Dołącz już dziś!

Fabryka pelletu. Czytaj za darmo w internecie!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE