22 października rozpoczęło się jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych przedstawicielom branży biomasowej w Polsce – Forum Technologii w Energetyce – Spalanie Biomasy. Forum organizowane cyklicznie przez powermeetings.eu to wyjątkowe spotkanie, które łączy zarówno wartości merytoryczne jak i możliwość spotkania na neutralnym gruncie w miłej atmosferze z szerokim gronem specjalistów z branży – począwszy od regulatorów, odbiorców biomasy poprzez jej producentów oraz dostawców branżowych.

Forum jest dwudniowym spotkaniem konferencyjno – warsztatowym, które gromadzi specjalistów z sektora biomasy. Podczas dwóch dni Forum umożliwia wzięcie udziału w dyskusjach specjalistów na temat eksploatacji, bezpieczeństwa technologicznego, konserwacji i przerabiania kotłów do spalania i współspalania biomasy. Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych, dostawcy technologii, instalacji, urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

Reklama

Pierwszego dnia Forum po części konferencyjnej odbędzie się kolacja przy grillu, która będzie doskonałą okazją do dalszej dyskusji oraz wymiany doświadczeń, jak również zawarcia nowych kontaktów biznesowych. Dodatkową atrakcją w trakcie kolacji będą Mistrzostwa Polski Biomasowej w piłkarzyki. Drugiego dnia w Bełchatowie odbędzie się specjalistyczne seminarium: Biomasa w Ustawie o OZE” – będzie to swoiste kompendium wiedzy dla dostawców biomasy oraz jednostek wytwórczych wykorzystujących tego rodzaju paliwo.

Gospodarz Honorowy PGE GiEK S.A. zaprasza do zwiedzania Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, Góry Kamieńsk oraz Ekspozycji GIGANTY MOCY.

Więcej informacji o Forum znajdą Państwo na www.powermeetings.eu

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest pod linkiem: http://www.powermeetings.eu/konferencje/en/forum-technologii-w-energetyce-spalanie-biomasy-belchatow-2015/index.php/program

Źródło: powermeetings.eu

Grafika: powermeetings.eu

 

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE