Biogazowy Punkt Informacyjny na targach ENEX

Biogazowy Punkt Informacyjny „Magazynu Biomasa” rozpoczął działalność na targach ENEX w Kielcach.

Na nasze stoisko zapraszamy przede wszystkim osoby zainteresowane pozyskaniem informacji o tym, jak zarobić na oborniku i gnojowicy. Dostępne są także „Magazyn Biomasa”, miesięcznik „Zielona Gmina” oraz „Rynek Biometanu”. W pakiecie są także „Mapa pelletowa” i „Mapa biogazowa”. Zapraszamy!

XXIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XVIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX odbywają się w dniach od 26 do 27 lutego w Targach Kielce. Debiutuje na nich I Salon Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego. Udział w imprezie zapowiedzieli również wystawcy z całego świata.

Na targach ENEX Nowa Energia omawiane są zagadnienia związane z energią słoneczną, wodną, wiatrową i geotermalną. Wydarzeniu towarzyszą również liczne konferencje.

Nie tylko biznes

Warto zwrócić uwagę na szlachetność ostatnich zwycięzców konkursu „Instalator roku”. Firma SunSol wygrała instalację o wartości ponad 20 000 złotych. Została ona przekazana i zamontowana w Domu Dziecka im. Jana Korczaka w Gdańsku – Biorąc pod uwagę jakie potrzeby ma dom dziecka, pomoc od firmy SunSol jest nieoceniona. Zaoszczędzone na energii środki pomogą w jeszcze lepszym wymiarze wesprzeć nasze dzieci i pomagać im w codziennym rozwój – mówiła Ilona Puckowska-Pociask, Dyrektor ośrodka im. Janusza Korczaka w Gdańsku.

 

Źródło: Enex, BMG

Zdjęcia: BMG

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This post is also available in: polski