„Biogaz – stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym” to hasło siódmej edycji Kongresu Biogazu, która odbędzie się 15-16 grudnia 2022 r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Sprawdź program  tegorocznego spotkania przedstawicieli krajowego i europejskiego sektora biogazowego.

Reklama

„Biogaz – stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym”

Biogazownie mogą mieć olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo energetyczne. W obliczu gwałtownych zmian na europejskim rynku energii, rosnących cen paliw kopalnych oraz gazowego kryzysu wywołanego wojną w Ukrainie, rozwój sektora biogazowego oraz mądra polityka odpadami wydają się ważne jak nigdy dotąd.

W Polsce funkcjonuje dziś zaledwie 138 biogazowni rolniczych. Co zrobić, by budowano ich więcej? Jak musiałby się zmienić system wsparcia dla tej branży? Co, poza produkcją energii i ciepła oraz zagospodarowaniem odpadów, zapewnia biogazownia?

Na te pytania będziemy odpowiadać podczas 7. Kongresu Biogazu – największego w kraju spotkania branży biogazowej, adresowanego także do przedstawicieli sektora energetycznego, przemysłu, branży ciepłowniczej i transportowej.


Zarejestruj się na 7. Kongres Biogazu


Sponsorzy i partnerzy:

Patroni honorowi i medialni:


 

7. Kongres Biogazu – program wydarzenia

 

 

 

 

 

Pobierz program:

Pobierz “7.-Kongres-Biogazu-program-PL_13.12.pdf”

7.-Kongres-Biogazu-program-PL_13.12.pdf – Pobrano 747 razy – 90,99 KB

*program może ulec zmianie

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE