Urządzenie do rozdrabniania gałęzi,krzewów, kory oraz odpadów drzewnych. Konstrukcja urządzenia pozwala na precyzyjne rozdrabnianie gałęzi, co przekłada się zarówno na komfort jak i efektywność pracy.

Reklama

LS 100/ 27 to urządzenie przeznaczone do rozdrabniania dużych gałęzi. Ten model rozdrabniacza doskonale nadaje się do rozdrabniania gałęzi o średnicach do 10 cm. Zastosowany system bębnowy bardzo dobrze się sprawdza przy rozdrabnianiu gałęzi z drzew iglastych.  Łatwy dostęp do komory nożowej umożliwia jej szybkie oczyszczenie mechaniczne. Urządzenie jest zamontowane na jednoosiowej przyczepie , która ma homologację i dostarczana jest do klienta jako zarejestrowana oraz ubezpieczona.

No-Stress System zamontowany w tym urządzeniu ułatwia i usprawnia pracę tym rębakiem, umożliwia on również zwiększenie średnicy rozdrabnianych gałęzi. Rozdraniarka wyposażona w amerykański silnik KOHLER o mocy 25 KM. Na indywidualne zamówienie klienta jest możliwość zakupu grzebienia (montowanego za nożami), który wyrównuje frakcję zrębków. Urządzenie o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 750 kg, co umożliwia ciągnięcie przyczepy za samochodem z DMC do 3,5 tony przy kategorii B.

Podstawowe dane techniczne:

Średnica tarczy roboczej: 446 mm

Prędkość liniowa: 43 m.s-1

Ilość noży: 4 szt.

Wymiary otworu wlotowego: 180 x 140 mm

Liczba walców: 2 szt.

Prędkość podawania: 12-35 m/min

Moc silnika: 25 KM

Przeznaczenie: rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 10 cm

Producent:

Logo_Liwex

 

 

 

Liwex Łasek Włodzimierz

ul. S. Gorchowiaka 1

51-142 Wrocław

www.liwex.com.pl

Zdjęcie: Liwex

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE