Biomass Media Group w imieniu własnym, a przede wszystkim naszego partnera biznesowego Wojciecha Nawrockiego z firmy Metropolis, jak się okazuje utalentowanego fotografika, zapraszamy na wystawę „Wizje Natury 2019”. Jej częścią będzie prezentacja „Projektu Antarktyka”, którego pan Wojciech jest autorem.

W sobotę 16 listopada o godz. 10 w  Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego w Izabelinie nastąpi otwarcie wystawy XV Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Wizje Natury”. To największe wydarzenie dla fotografików – przyrodników. O godz. 10.45 Wojciech Nawrocki prezentował będzie zdjęcia z „dna końca świata” oraz wspierany przez wielu z Państwa „Projekt Antarktyka”.

Reklama

-W naszej dziedzinie fotografii przyrodniczej jest to największe wydarzenie, na które zapraszani są w roli prelegentów uznani fotografowie – dlatego też jestem bardzo dumny, że otrzymałem to zaproszenie i podwójnie szczęśliwy, że otrzymałem je właśnie teraz, kiedy realizujemy wspólnie „Projekt Antarktyka” – mówi Wojciech Nawrocki.

 

WIZJE NATURY 2019 Termin: 16 listopada (sobota), godz. 10.45

Miejsce: Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Tetmajera 38, Izabelin pod Warszawą.

Wstęp wolny!

Link do strony festiwalu, gdzie znajdziecie Państwo inne ciekawe informacje festiwalowe http://www.zpfp.pl/wizje-natury/2019/festiwal-2019

Chcesz wiedzieć więcej? Dlatego czytaj Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Całe wydanie znajdziesz też tutaj. Dlatego kliknij!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE