Organizowany przez Światowe Stowarzyszenie Biogazu (WBA) Biogas Summit and Expo 2023 rozpocznie się już 29 marca w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Spotkanie w pełni poświęcone biogazowi potrwa do 30 marca. 

World Biogas Summit and Expo 2023

Znamy już program tegorocznej edycji World Biogas Summit and Expo 2023, który odbędzie się w Birmingham  w Wielkiej Brytanii już za dwa tygodnie.

Reklama

Organizowane przez World Biogas Assotiacion prestiżowe wydarzenie poświęcone branży biogazu – World Biogas Summit and Expo 2023 (Światowy Szczyt Biogazu) jest jedynym z ważniejszych spotkań organizowanych dla przedstawicieli tego sektora. Szczyt poświęcony będzie tematyce fermentacji beztlenowej i zgromadzi ekspertów w tej i specjalistów w tej dziedzinie.

Prelegentami tej edycji wydarzenia będą m.in.: Jennifer Sara, Global Director for Climate Change Global Practice w Banku Światowym, Tim Gould, główny ekonomista ds. Ukrainy, którego wystąpienie wniesie wiele emocji do obrad.


Sprawdź 6. Kongres Biometanu


#MakingBiogasHappen

Pod hashtagiem #MakingBiogasHappen tegoroczne wydarzenie podkreśli rolę, jaką fermentacja beztlenowa i biogaz mogą odegrać w dążeniu do zerowej emisji netto w wielu obaszarch: finansach, transporcie i rolnictwie oraz przyjrzy się wpływowi dużych koncernów naftowych inwestujących obecnie w zieloną technologię. W centrum uwagi znajdą się również rynki wschodzące w Brazylii i Indonezji oraz wkład kobiet w ten sektor.

Tymczasem Światowe Targi Biogazu, organizowane przez WBA we współpracy z brytyjskim Stowarzyszeniem Fermentacji Beztlenowej i Zasobów Biogazowych (ADBA), będą gościć ponad 150 wystawców z całego świata i oferować wiedzę ekspercką na temat wszystkich aspektów przemysłu AD i biogazu – włącznie z tematami obejmującymi innowacje w procesach i technologii, optymalizację instalacji, rolnictwo pofermentacyjne i zerowe emisje netto.
Aby zobaczyć pełne programy i zarejestrować się bezpłatnie, odwiedź: www.world-biogas-summit.com; www.biogastradeshow.com

Magazyn Biomasa. W internecie za darmo:

Inne wydania Magazynu Biomasa znajdziesz tutaj. Dlatego kliknij i czytaj!

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE