Produkcja prądu i ciepła z jednej strony, z drugiej możliwość bezkosztowej utylizacji pomiotu kurzego, gnojowicy i wielu innych problemowych odpadów organicznych. Budowa biogazowni to nie biznes jak każdy inny. Jesteś zainteresowany budową biogazowni? Sprawdź czy to temat dla Ciebie!

Na opłacalność instalacji biogazowej wpływa wiele elementów, w tym m.in. rodzaj, dostępność i ilość substratu. Dla wielu przedsiębiorstw produkcja biogazu jest realną szansą na pozbycie się ogromnych ilości problemowych odpadów poprodukcyjnych. Właśnie dlatego tegoroczna edycja warsztatów „Biogazownia od A do Z” w szczególności będzie dedykowana właścicielom chlewni, tuczarni, ferm drobiu oraz gospodarstw rolnych, którzy mają problem z odpadami i myślą o budowie własnej instalacji – także w następstwie zeszłorocznej nowelizacji ustawy Prawo wodne, która wydanie decyzji środowiskowej dotyczącej rozbudowy dotychczasowych obiektów lub budowy nowych uzależnia od skutecznego zagospodarowania uciążliwych odpadów.

Reklama

FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://magazynbiomasa.pl/warsztaty-biogazowe/warsztaty-biogazowe-rejestracja/

Podczas całodziennego, kameralnego spotkania (około 20-25 osób), będzie możliwość omówienia indywidualnego przypadku każdego z uczestników!

Warsztaty odbędą się 01.04.2019 r. w Dworze Podstolice (https://dworpodstolice.com.pl/).

Szczegóły dotyczące wydarzenia poniżej.

Kontakt w sprawie warsztatów: Jolanta Kamińska, tel. 790 439 216, j.kaminska@magazynbiomasa.pl

Newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z branżą OZE